cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Arkadaşlar benim için önemli bakarmısınız A32 Ekranda çıkan çizgi

(Topic created on: 11-23-2022 01:33 AM)
Anonymous
Not applicable
Options
Galaxy A

Samsung A32 marka model cihazımda ekran kapanırken beyaz bi çizgi şeklinde ışık çıkıyor şimşek çakar gibi. Dün servise gönderdim ekranını değiştirdiler hala aynı hata devam ediyor yazilimdaldir diye güncellemeyi bekleyeyim dedim 3 aydır vermeyince servise göndermek zorunda kaldım. A32 KULLANAN VARSA SİZİNDE AYNI HATA OLUYOR MU? Yeniden servise göndermeliyim?

6 Comments
codegreen
Active Level 5
Galaxy A
m52'de de oluyor gece tam şarja takıyorum ekranı kapattığımda ekranın üst tarafında saliselik beyaz ışık yanıp sönüyor
0 Likes
Berryyyy
Active Level 1
Galaxy A
Buna benzer bir problem yaşamıştım telefonun parlaklığını düşürdüğüm de karanlık bir ortamda ekranı kapatırken **bleep** çizgi çıkıyordu yaşadığım problemin videosunu çektim ve telefonumu samsung servisine götürdüm orada incelediler ve hata olduğunu tespit ettiler bana ekranı değiştirme teklifinde bulundular ama ben kabul etmedim değişim istedim ve telefonu incelemeye aldılar 1 hafta sonra telefonu yenisiyle değiştirdiler keşke ekranı değiştirmelerine izin vermeyip direk değişim veya para iadesi talebinde bulunsaydınız
0 Likes
LegenDawn145
Active Level 1
Galaxy A
Ben de A32 kullanıyorum ,cihazım yaklaşık 4-5 aylık bu sorunu yeni yaşamaya başladım kapatıp yeniden açılınca çözülüyor , ne önerebilirsiniz cihazı servise mi göndereyim ?
0 Likes
kabdanbeyyy
Active Level 4
Galaxy A
1 yılı aşkın bir süredir a32 cihazını kullanıyorum ve hiçbir şekilde böyle bir problem ile karşı karşıya gelmedim. Keşke ekran değişimi yerine direkt telefon değişimi veya ücret iadesinde bulunsaydınız.
0 Likes
Ebraar
Beginner Level 2
Galaxy A
Benimde aynı problemim var ve ekran değişimi oldu ona rağmen devam ediyor
0 Likes
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GalaxyA32Black,

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

 

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes