cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arka plan işlem

(Topic created on: 01-28-2022 03:33 PM)
77 Views
Halılkoca
Active Level 3
Options
Galaxy A

Arkadaşlar a10s cihazımda uygulamaları arka  plana aldığım zaman uygulamayı kapatıyor bunu nasıl kapata bilirim

5 Comments
Jubei
Active Level 10
Galaxy A
Merhaba.
Sizin telefonda tam olarak nerede bilmiyorum ancak genel yönerge şu sıra ile, Ayarlar - Cihaz Bakımı - Sağ Üst Üç Nokta - Otomatik Optimizasyon - Gelişmiş Ayarlar - Hafızayı Boşaltmak İçin Uygulamaları Kapatın bölümündeki ayar tikini kapatarak, uygulamaların arka planda kapatılmasını durdurabilirsin.
Halılkoca
Active Level 3
Galaxy A
Maalesef işe yaramadı yine aynı şekilde arka plandaki uygulamalar kapanıyor
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Uygulamaları uyku/ derin uyku moduna aldıysanız kapatabilir Bunu kontrol edin Ayrıca pil optimizasyonu kısmından kapanmasını istemediğiniz uygulamanın optimizasyonunu kaldırabilirsiniz Son olarak ayarlar - uygulamalar - sağ üst üç nokta - uygulama tercihlerini sıfırlayıp telefonu yeniden başlatın Düzelmezse cihazı sıfırlayın Sorun devam ederse 444 77 11 müşteri hizmetlerini arayın uzaktan erişimle telefonunuz kontrol edilsin
Galaxy A
Dostum,

1. Eğer uygulamalar derin uyku modunda ise Uygulamanın o listede olup olmadığına bakın.

2. Eğer geliştirici seçenekleri açık ise, aşağıdaki parametreyi yanlışlıkla açmış olabilirsin. "No background processes" parametresi açıksa arka planda uygulama çalışmaz.

2. Yine geliştirici seçeneklerinde background processes cpu limit "no background processes olarak sınırlandırılmış olabilir. Kontrol et.

3. Don't keep background activity diye bit seçenek vardı ama şimdi hatırlamıyorum. Bulunca yazarım.

Selamlar sevgiler

Screenshot_20220128-141920_Settings_481_1643368760.jpgScreenshot_20220128-141904_Settings_479_1643368744.jpg
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Halılkoca,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.

MOD