cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arayüz kendi kendine kapanmaya başladı

(Topic created on: 03-19-2023 07:08 PM)
49 Views
Enessen
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonun a73 5G cihaza gelen son güncellemeden sonra arayüz kendi kendine kapanıp atıyor parmak izini okutup veya yüz tanımayı okutup kilit ekranını açtığım anda cihaz siyah ekran verip yeniden kilit ekranından başlatıyor benden başka yaşayan varmidir bu durumu 

4 Comments
Galaxy A
https://r2.community.samsung.com/t5/Galaxy-Note/Samsung-kullanan-her-fani-bir-gün-bu-sorunu-yaşayaca...

Linkte paylaştığım sorun baş göstermeden önce bir kaç kez benzerini yaşamıştım. Aynı sorunun laciverti, hafif versiyonu
0 Likes
Aksoyy
Beginner Level 3
Galaxy A
Aynen öyle bende A73 cihaz kullanıyorum aynı sorun bende de başladı, parmak izi ile açıyorum birdenbire arayüz kapanıyor telefon tekrar kilitleniyor, umarım çözüm bulunur
0 Likes
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Ayarlar genel yönetim sıfırla fabrika ayarlarına sıfırla.
Bölümünden cihazı sıfırlayın.
Sıfırlamadan önce önemli veri Varsa yedekleyin resim video ses dosyası gibi. Sorunumuzun çözülmediği durumunda yetkili serviste cihazı kontrol ettirin. Servis hakkında bilgi almak için Samsung destek hattını arayın. 4447711
0 Likes
Solution
Galaxy A
Cihazk sıfırlayın,eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
0 Likes