cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama yapamıyorum

(Topic created on: 09-26-2021 08:46 PM)
265 Views
_Legend_
Active Level 5
Options
Galaxy A

1 numaralı sım karta izin verilemiyor hatası alıyor ayrıca 

arama yaparken ağda kayıtlı değil hatası alıyorum cihazımı servise göndermiştim
19.01.2021 başında anakart degişimi yapıldı

image

bana imei mesajı gelirse samsung yetkili servis çalışanı dikkate almayın dedi telefonunuzun hattı açık kalacaktır dedi fakat ben arama yapamıyorun 1 ve 2 sım kart slotunu denedim erişim noktalarını sıfırla dedim ağ ayarlarını sıfırla dedim olmadı

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba _Legend_,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmak isteriz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

0 Likes
4 Comments
Emree1
Expert Level 2
Galaxy A
SIM kartınızda bir problem olabilir. Operatörünüzle görüştünüz mü?
0 Likes
_Legend_
Active Level 5
Galaxy A
Sım kartını degiştirdim aynı hatayı yine verdi sım kartıyla alakası yok
0 Likes
_Legend_
Active Level 5
Galaxy A
arkadaş telefon imei si kayıtdışı servis umursamayın dedi fakat imei yokki adamlar imei sorunu halletmemiş
0 Likes
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba _Legend_,

Sizlere iletmiş olduğumuz doğrudan mesaj yolu ile iletişim bilgilerinize ulaşamadığımız için sizinle iletişime geçememekteyiz. Yaşamış olduğunuz durumu daha detaylı inceleyebilmemiz ve takip edebilmemiz adına 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerden alacağımız detaylı bilgiler ışığında, yardımcı olmak isteriz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.

MOD

0 Likes