cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Arama Sorunu

(Topic created on: 08-07-2022 01:02 PM)
178 Views
Kullanamayıcı
Active Level 1
Options
Galaxy A

A50 cihazda normal telefon araması aldığım zaman cihaz donuyor ve kapanıyor. Bir kere fabrika ayarlarını sıfırladım ve bir kerede format atmama rağmen düzelmedi. Bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. Sesli iletişime geçemediğim için mesaj aracılığıyla şikayetimi belirtiyorum. Galaxy ekibine arz ederim

10 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim,

Durumun detaylı incelenebilmesi için yetkili servise vermenizi öneririm kardeşim

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy A
Aga ya kendin gideceksin yada bir arkadaşının telefonu ile arayıp şikayet edebilirsin o kadar şeye rağmen halen sorun düzelmediyse sorun direkt cihazın kendisinde
Galaxy A
Knk telefoncuyada gittim adamda el formatı attı bide oraya gittiğimde bu sorun olmadı adam bişeyi yok ama olursa tekrar getir bakarız dedi götürdüm düzelmedi
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy A
O zaman galaxy'ye gidip yeni ürün yada para iadesi iste yapacak birşey yok malesef
Galaxy A
En mantıklısı o
xin_zhotr
Active Level 3
Galaxy A
Kabul etmedikleri oluyor kullanıcıyı suçlu buluyorlar o yüzdende dava filan et hakkını ara derim
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
eğer ararken kapaniyorsa muhtemelen bataryadandir. Bataryanizi bir kontrol ettirin.
Galaxy A
Bir tek normal aramlarda oluyor internet üzerinden sosyal medya platformlarından yaptığım aramalarda sıkıntı olmuyor. Bataryadan olsaydı onlardada sıkıntı olmazmıydı?
narcosis
Expert Level 5
Galaxy A
olmaz genelde bataryada sıkıntı olunca arama yaparken kapanir sosyal medya üzerinden aramalar internet ile gerçekleşiyor normal arama kadar etki yapmaz.