cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Apple cihazlara gelen zam

(Topic created on: 03-05-2024 09:30 PM)
247 Views
MehmetGkh
Active Level 6
Options
Galaxy A
Apple cihazlara 10'ar bine yakın zam yapmış. Şimdi daha çok sarılmalıyız Samsung'a. Canım Samsung 😀
13 Comments
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
Samsungu severiz çekik göz koniçiva ❤️😊
MehmetGkh
Active Level 6
Galaxy A
Severiz, Samsung A52s ile yola devam :)
Tolgaa94
Expert Level 5
Galaxy A
👍
0 Likes
_FVS_
Active Level 10
Galaxy A
IPhone 12'yi düşünüyordum zam haberinden sonra A52s ile devam. İphone 12'yi 25 bine alcaktım bu zamlardan sonra vatan bilgisayar s24 ile takasa girerdim 35 bine iphone 12'yi saysalar + 6 bin tl'de takas indiriminden faydalansam çok uyguna S24 alabilirdim ama olmadı.
Dreamfall
Active Level 4
Galaxy A
Samsung da yapar kalırsın ortada. Geçen yaz 35-40 bine sattığı telefon 50 bin şu anda. Yarın bir zam yapar 55-60 olur kapatır apple ile aradaki farkı.
MehmetGkh
Active Level 6
Galaxy A
Samsung'a da zam gelecek zaten gelmeyecek sanan varsa elimde az kullanılmış boğaz köprüsü var. Enflasyon ve döviz kurları konusunda yine bi çıkmazdayız. Seçimden sonra döviz ve altın da çok yükselecek.
0 Likes
zeto
Active Level 9
Galaxy A
Androidle apple çok farklı istediği kadat pahalı olsun apple ürünleri satarken zarar ettirmiyor amdroid satarken zarar ettirebiliyor zaten samsung harici genelde 2. Elde başka marka android cihaz satmak zor
MehmetGkh
Active Level 6
Galaxy A
Iphone bir yatırım aracına dönüştü maalesef. Kalitesi ve stabilitesi sayesinde talep çokluğu yarattı. Fiyatın yüksek oluşu da pozitif etki yaratınca sektörde zirveye yerleştiler. Android cihazlar da şapkayı önüne koymaya başladı. Samsung tarafında S24, Xiaomi de ise Mi 14 ve 15 gibi çok sağlam cihazlar çıkıyor. Tabi fiyat da ona göre. Eee Apple kapışacaksan ucuz cihaz ile kapışamazsın, her manada iyi olmalısın...
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
O olay turkiyede oluyor yurt disinda aldigin urun ayni fiyata bile satamasin