cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android

(Topic created on: 07-25-2023 01:27 PM)
213 Views
CihanDAĞDELEN_A54
Active Level 6
Options
Galaxy A

1 güvenlik olarak sınıfta kaldı

2 rem olarak ne olursa olsun her zaman kasma durumu var.
3 uygulamalarda ve özellikle YouTube de sıkıntı yaratıyor bazen.
4 herhangi uygulamada sıkıntı varsa numarayı dağıtıyor, sen o uygulamayı silip süpürene kadar.
5 arttırabilir rem işe pek yaramıyor.

Aklıma gelen bunlar.....
 Numaranı dağıtma özelliğine sahip, ben iostan androite geçtim numaramı android dünyaya dağıtmış ve whatsapptan yabancı numaralar mesaj atmaya başladı. Güvenlik olarak beş para etmiyor.
 Acilen düzeltilmesi lazım güvenlik yazılımların.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba CihanDAĞDELEN_A54,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
7 Comments
fansema
Active Level 7
Galaxy A
Numaranızın dağıtılması androidle alakalı değil, türkiye geneli bir veri hırsızlığı var.
HakanS23
Active Level 6
Galaxy A
valla abi ben s23 aldım da Samsung'un yüzü suyu hürmetine değil yani hem değişim yapıyorlar hem de 23 bine aldım o zamanlar iPhone 14 128gb 31 bindi yani 256 almaya kalksan 34 bin falan oluyor zaten 14e o kadar verilmez pro olması lazım
cihazsorma
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim anladık rem arttırılması pek işe yaramıyor anladık 50 kere dedin anladık tamam rem işe yaramıyor tamam
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Selamünaleyküm. Saydığınız maddelere göre söylediğiniz şikayetler üzerinden size katılmıyorum.
1 Android'te güvenli sayılır güvenli yerlerden alışveriş yaptığınız zaman veya uygulamalar yüklediğiniz zaman Android de gayet güvenlidir.
2 rem durumu da gayet yeterli Android cihazlarda da eğer giriş seviyesi veya orta giriş orta sınıfa yakın model cihaz kullanıyorsanız kasma donma rem yetmezliyi gibi durumların olması gayet normaldir Çünkü bu tür cihazların donanım paketi oldukları segmente göre düşük ayarlanmaktadır orta sınıf veya üst segment cihazlarda bu tür şikayetler kolay kolay olmuyor Bu da demek oluyor Android'deki remde yeterli gayet.
3 dediğim gibi 2 maddede donanım paketi düşükse cihazın yavaş çalışması normal.
4 güvenli olmayan bir uygulama yüklediyseniz veya güvenli olmayan bir yerden alışveriş yaptıysanız cihaz Virüs kapmış olabilir bu yüzden bilgileriniz ele geçirilebilir.
5 arttırılığına bilir rem Plus özelliğinin Ben de gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sadece bu 5 İnci maddede Katılıyorum size.
6 Android'de kimsenin bilgileri bir başkasına durduk yere dağıtılmaz cihazınız Virüs kapmış olabilirse Ancak bu tür olaylar gerçekleşir veya kullandığınız uygulamalarda verdiğiniz izinlerden dolayı bu tür şeyler olabilir Android beş para etmez demişsiniz Bir de kesinlikle Buna da katılmıyorum güvenlik olarak demişsiniz yani Android'deki güvenlik sistemi de gayet iyi.
Galaxy A
Ben android diyorum telefon demiyorum. Firmalarada dağıtan google değil mi?... samsung gibi bilindik firmalar da bu açığı kendisi düzeltsin, androidli olan bütün telefonlar aynı. Benim gibiler güvenilir firmaları seçer....
0 Likes
yavuzışık
Active Level 5
Galaxy A
Reis senin teli +224 lermi arıyor wp den
0 Likes
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba CihanDAĞDELEN_A54,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes