cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android

(Topic created on: 05-29-2022 02:33 AM)
124 Views
mkagann
Active Level 3
Options
Galaxy A

Yok aga android falan alınmaz ya. Kullanırken o kadar rahatsız edici şeyleri varki. Animasyon geçişleri olsun uygulamalarla olan optimizasyonu olsun hepsi berbat. İnstaya girersin kullanmadan anlatılamayacak hareketler, youtube aynı twitter aynı. Telefonu kulağımıza götürürüz ekran kapanmaz. Bıktım artık. Kullandığım telefon a71 çok düşük bi model de değil. İphonelara bakıyorum, en basitinden iphone 8 zamanında çıkan son model androidlerin -Note 8 gibi- adı sanı yok şu an. Ama geçen arkadaş 2. El iphone 8 aldı çatır çatır akıyo makine. Aklında yeni telefon almak olan varsa kesinlikle android almasın samsungdan bahsetmiyorum direkt android. Benim tercihim de birdahakine elma olacak.

10 Comments
Can_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
Dikkat et elma kurtlu çıkmasın 😊
ali_edgn
Active Level 7
Galaxy A
Emin ol çıkmaz apple anında veriyor güncellemeyi samsungta mart diyor haziranda bile alacağımız kesin değil
0 Likes
Can_S20FE
Active Level 8
Galaxy A
Iphone 7 plus aldım 1 hafta kullandim sattim 🤔
0 Likes
Galaxy A
Güncellemenin anında gelmesi yazılım sahibinin kendisi olması samsung dışarıdan kaynaklık işletim sistemi kullanıyor bada hayat bulsaydı samsung da elma gibi olurdu
0 Likes
Vedat11
Active Level 2
Galaxy A

İphone kullanımı çok zor

0 Likes
mkagann
Active Level 3
Galaxy A
Sensör kulak bölgesinde telefonun alt tarafıyla ne alakası var. Bilgin yoksa fikir belirtme.
0 Likes
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
Tabi alıp almamak tercih meselesidir.👍
Galaxy A
Apple hapis hayatı yaşamak gibi güvenliği abartıp dışarıdan bir şey almıyorlar resmen çadırda yaşamak gibi
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Tercih meselesi. Şahsen A32 kullanıcısı olarak bende elmaya geçmeyi düşünüyorum ama benim telefonda dediğiniz sorunların hiç biri yok. Samsung eskidendi artık bozdular işi