cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android Telefonlara gelen özellik

(Topic created on: 07-02-2020 12:01 AM)
890 Views
everythingsamsungpro
Active Level 9
Options
Galaxy A

Android 6.0 üstü çalıştıran telefonlar için Google yeni "Yanındakilerle Paylaş" özelliğini Google Play Hizmetlerini Betada kullanan kullanıcılarına sunmuş bulunmakta.Özellik nedir derseniz Konum,Bluetooth ve Kablosuzdan yararlanılarak hızlı tüm android cihazlar arası dosya paylaşımıdır.

Bu betadaki özellik en kısa zamanda normal kullanıcılar içinde yayinlanacaktir.
Bence samsungun One UI 2.1 Quick Share den daha pratik olduğunu düşünüyorum çünkü neredeyse bir çok android cihazı desteklemekte.(Sadece Samsung Degil)

Kullanmak isteyen arkadaşlar var ise şu linkten Google Play Hizmetlerinin betasına katılabilir.

image

34 Comments
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Öncelikle bilgilendirme için teşekkür ederim. :) Verdiğin linkle tıkladım bu geldi nasıl kullanırım acaba ? :)
Galaxy A
beta programına katılın ardından güncellemenin ardından bildirim panelinde yanındakilerle paylaş diye ikon cikacak
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
hocam dediğinizi yaptım bildirim paneline kıday gelmedi dediğiniz gibi?
0 Likes
Galaxy A
bende otomatik çıktı.Tuş Sırasına bakın belki oradadır.Niye bana özel çıktı hiçbir fikrim yok.XDA Developers da millet paylaşmış kullanıyor.
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Galaxy A
Bende görünüyor. Olmadı telefonu bi yeniden başlat.
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Yeniden paylaştım olmadı . Bildirim sırasına baktım yine olmadı. :( Neden acaba ? :( :(
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Bilgilendirme için saol teşekkürler
FerhatakcA9
Expert Level 4
Galaxy A
bunu sabah denedim betada olmama rağmen gelmedi google play hizmetlerini eski sürüme alınca yakindakilerle paylaş geliyo ama eski bi sürüm tekrar normal sürüme gelince simge kayboluyo
Galaxy A
garip.duzeltilir rahat olun.