cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 9 ve 10 ön kamera karşılaştırması

(Topic created on: 04-09-2020 05:52 PM)
102 Views
sleeze
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

image

1. Resim Android 9 a ait 2. Resim ise Android 10 aradı renk solukluğunu **bleep** edebilirsiniz. Aynı sorunu yaşayanlar lütfen geri dönüş olarak bildirsin.
(Fotoğraflar A70 den çekilmiştir.)
37 Comments
sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Bende geri bildirim yaptım Samsung'a bana kamera ayarlını sıfırlayın, verileri silin dediler yaptım yine aynı. Hiç geçmemeyi dilerdim ama böyle olacağını da nereden bilebilirdim ki.
0 Likes
KaanErsoyS23
Active Level 8
Galaxy A
kameranda parmak izi olabilir mi temiz olduğuna emin ol bana kirli gibi geldi lens
0 Likes
Darkgraphy
Active Level 5
Galaxy A
Memebers programı üzerinden hata raporu ilettim. Uzaktan yardım için çağrı merkezine yönlendirdiler. Çağrı merkezini aradım Güncelleme sonrası telefonunuzu sıfırladığınız için yardım edebileceğimiz bir konu yok, teknik servise yönlendirmemi istermisiniz dediler. Hadi buyrun. Yeni güncellemede düzelmesini bekleyeceğiz.
0 Likes
sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Bende geri bildirimde bulundum. Bana da telefonu sıfırlayın diye mesaj attılar şaka gibi. Cevaplarını bekliyorum.
0 Likes
Darkgraphy
Active Level 5
Galaxy A
32 mp'lik kamerayı 21 mp kullanacağız bir bir kaç ay anlaşılan. Yazılımsal bir hata için telefonu servise görütmenin hiç bir mantıklı yanı yok.
0 Likes
Darkgraphy
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşinin telefonunda ön kamerada 32 mp yazıyor mu? Android 9'u şuan hatırlamadıpım için soruyorum.
0 Likes
sleeze
Active Level 3
Galaxy A
Evet şuan baktım 32 Mp yazıyor.
0 Likes
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba sleeze,

Ben Turuncu, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Bulunduğunuz ortam ışığı da bu duruma neden olabilir. Cihaz kamerasında, farklı sorunlar da varsa, incelememiz için ekran görüntüsü ile birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

target=_blankhttps://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes