iptal
Sunun için bulunan sonuçlar gösteriliyor: 
Bunun yerine şunu ara: 
Şunu mu demek istediniz? 

Orijinal konu:

Android 9 a dönme

(Konunun oluşturulma tarihi: 09-11-2022 08:42 PM)
YaşlıKurt
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A

Arkadaşlar şuan elimde A50 var 2 buyuk güncelleme alarak android 11 oldu ben bu androidi 9 a veya 10 a nasıl geri çekebilirim böyle birsey mümkünmü 

10 Yorum
İlkeee--
Active Level 5
Seçenekler
Galaxy A
Mümkün değil telefon yazılımları değişmez
mikifare
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Odin ile mümkün sammobilden yazilimini indirin dogrulanmis site sonra youtubden nasil yapacaginiz yaziyor
YaşlıKurt
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Peki bir sıkıntı cikarmı acaba
ArdaBk
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Downgrade işlemi genelde güvenlik açığı bırakıyor ama orjinal yazılım indirirseniz bile garanti dışı kalabiliyor knox sıfırlanabilir iyice araştırmanızı tavsiye ederim
mikifare
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Telefonunzda knox islemcisi varsa %25 sorun çıkabilir eger yoksa hicbir sorun çıkmaz
Teknoloji_Meraklısı
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Yapabilirsin, nasıl yapacağını da internette bulabilirsin.
YaşlıKurt
Expert Level 1
Seçenekler
Galaxy A
Peki bir sıkıntı cikarmı
Teknoloji_Meraklısı
Active Level 3
Seçenekler
Galaxy A
Sorun olacağını sanmıyorum. Telefonunun Android sürümü sebebiyle sürüm düşürmek için Root gerekiyor diye biliyorum, eğer cihaz Root 'lu değil ise atman gerekiyor. Root atarken de telefonunun bricklenebilir.
MertLyns
Active Level 6
Seçenekler
Galaxy A
Android 9 a geçmen hiçbirşeyi değiştirmeyecek. Deneyen çok oldu bizzat gördüm .Uyarmama rağmen yaptılar ve pişman oldular. Bunun sebebi kısaca şöyle. Hemen hemen hergün teknoloji gelişiyor yazılım ilerliyor her uygulamalar mesela atıyorum akbank uygulaması . Yeni sürüm Androidlere göre optimize ediliyor ve eski sürümlerden destekleri kesiliyor bu da büyük sıkıntılara yol açıyor o nedenle her zaman güncel kalmalısın. Play store ve galaxy store güncellemelerini yap ve olduğu gibi kullan