cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 14 one uı 6 ne zaman gelir?

(Topic created on: 10-16-2023 03:10 PM)
337 Views
S23Ultra_A54GalaxyAI
Active Level 9
Options
Galaxy A

Merhaba forum;

Benim telefonum ekim 2023 güncellemesi neden gelmedi bir bilgisi olan var mı acaba? Bilen varsa yazabilir mi?..
7 Comments
Galaxy A
Hayır onu biliyorum da bana ekim güvenlik gelmedi çoğu telefona geldi bana gelmedi nedeni ne olabilir android 14 içinde mi gelecek acaba bu konu hakkında bilgin var mı? Eğer 14 ile gelirse yüksek miktarda bir güncelleme olucak gibime geliyor..
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
One UI 6 testleri ön planda olduğu için güvenlik güncellemelerinde gecikmeler olabiliyor.
Galaxy A
Ama benimkisi baya gecikti normalde 10 ekim 12 ekim arası alıyordum yani şuan da 2 gün sonra belki bir ihtimal dağıtıma çıkıcak A54 android 14 için belki 14 ün içerisinde gelir diye de düşündüm
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
Bu zamanlarda 1 ay a kdr gecikme olabiliyor özellikle Türkiye rom da veya android ya da arayüz güncellemesi verilecekse birleşik şekilde veriliyor. Örneğin bu ay Ekim güvenliği almanız lzm bu bir süre gecikerek android 14 ile gelebilir
Galaxy A
Ben de öyle düşünüyorum 14 ile beraber gelecek öyle görünüyor 18 ekim geldi bide 25 ekim gibi 14 gelir diye düşünüyorum
YasinS10Lite
Active Level 9
Galaxy A
Umarım öyle olur. Güncellemeler sorunsuz olduğu müddetçe tarihleri bir miktar arka planda tutunuz derim. Hatalı güncelleme gelince uğraşması çok daha kötü oluyor