cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 14, A52 darbesi

(Topic created on: 03-01-2024 06:18 PM)
345 Views
Midoşş
Active Level 2
Options
Galaxy A
Android 14 güncellemesi A52 için yayınlandı. Beklentileri karşıladı mı hayır. Eski özellikler üzerinde küçük süslemeler. Sadece bixby telesekreter özelliği öne çıkıyor lakin onunda türkçe dil desteği yok ülkemiz için kullanılır değil. Samsung bu tür durumlarda çok büyük bir pazara sahip olan Türkiye cumhutiyeti vatandaşlarını önemsemiyor. Artık ülkemiz hiç bir alanda dikkate alınmıyor. Bunu bilmek ve yaşamak üzücü. Resmen bir çöküş dönemi yaşıyoruz özellikle teknoloji ve bağlı sektörler ülkemizde yüzde bilmem kaç yüz dışa bağımlı altyapılar zayıf bitik durumda. Samsung da yine bize vurdu darbeyi vurmaya devam edecek. 
5 Comments
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy A
Samsung: banane gidin Apple alın
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Normal One IU 6 ile 5.1 arasında o kadar çok **bleep** yoktu ki. Sizler çok abarttınız. Eğer 6.1 gelipde o güzel özellikler verilmeseydi o zaman haklıydın. Ayrıca S ve Z serisi varken A serisine bütün yazılımsal özellikler verilmez. Pazarlama Stratejisi.
onurtuna
Active Level 6
Galaxy A
Çok doğru helal olsun
GALAXYA51-F
Active Level 10
Galaxy A
Güncellemenin a serisine verilmemesine katılmıyorum ben ama şöyle bir şey var üç büyük marka baz alınırsa Apple samsung xiaomi yazılım konusunda en kötüsü samsung donanım konusunda da en iyisi samsung şu demek yani o kadar araç gereç var çoğu da gereksiz silinmiyor da zaten işlemci desen o da vasat a serisi mediatek exynos çoğu stabil çalışmıyor bile ki mediatek exynos dan daha başarılı bence kullanımda bunu eline yüzüne bulaştırdı samsung s24 ile çoğu kişi beğendi ama ilerleyen yıllarda cihaz ne duruma gelir bilemeyiz samsung daha çok çalışıp daha başarılı kaliteli işler yapmalı
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Tabiki de güncelleme verilmeli lakin güncellemenin %100 bütün özellikleri verilmez. Yazılım konusunda en iyiler arasında lakin güncelleme hızı olarak en kötü General Mobile ile Samsung. İşlemci konusunda haklısın bi A52s ile A73'de Snapdragon 778g kullandılar bide A34'ün ilemcisi de iyidi ama diğerleri beklenen performansı karşılayamadılar. A serisi diğer markaların orta - üst seviyeli telefonları arasında kapışabilecek durumda lakin eski A serisi kalitelerinde değiller. S serisinin bir tık altında olmaları gerek.