cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 13 a52

(Topic created on: 11-28-2022 11:20 AM)
493 Views
tekyıldız3450
Expert Level 1
Options
Galaxy A

Android 13 u yaptim ama süper hizli şarja takinca 5 6 saniye sonra kayboluyor A52

3 Solutions

Accepted Solutions
Solution
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Şimdi UI 5.0 a52 ye yeni geldiği için bazı küçük sorunlar olabilir ileri ki güncellemelerde düzeltirler. Şarj oluyor deyipte süper hızlı şarjda ki gibi hızlı oluyorsa sorun yok demektir.

View solution in context

Solution
Ecevit
Active Level 5
Galaxy A
O yazı
One uı 5.0
İle kalktı
Sorun değil.

View solution in context

Solution
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy A
M52 Android 13 Kullanıyorum One UI 5.0 Kalktı O Yazi Ayarlar Pil Girersen Zaten Orda Süper Hizli Sarj Yaziyor Sadece Bildirim Panelinden Kaldırıldı Telefonun 25 Le Şarj Oluyor Sorun YokScreenshot_20221128_130309_Samsung Members.jpg

View solution in context

11 Comments
Solution
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Şimdi UI 5.0 a52 ye yeni geldiği için bazı küçük sorunlar olabilir ileri ki güncellemelerde düzeltirler. Şarj oluyor deyipte süper hızlı şarjda ki gibi hızlı oluyorsa sorun yok demektir.
Galaxy A
Anladim teşekurler
GökTürk_S23
Active Level 10
Galaxy A
Rica ederim ne demek.
Solution
Ecevit
Active Level 5
Galaxy A
O yazı
One uı 5.0
İle kalktı
Sorun değil.
houdiny
Active Level 4
Galaxy A
Bana neden gelmedi ya 😕
Galaxy A
Senindemi a52
0 Likes
Solution
Hiraşimo
Active Level 6
Galaxy A
M52 Android 13 Kullanıyorum One UI 5.0 Kalktı O Yazi Ayarlar Pil Girersen Zaten Orda Süper Hizli Sarj Yaziyor Sadece Bildirim Panelinden Kaldırıldı Telefonun 25 Le Şarj Oluyor Sorun YokScreenshot_20221128_130309_Samsung Members.jpg
Galaxy A
Teşekurler
0 Likes
VolkanA52
Active Level 3
Galaxy A
Iyi günler banada android 13 geldi donma kasma gibi sorunlar varmı guncellemekte kararsız kaldım