cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 13 ONE UI 5.0 Güncellemesi

(Topic created on: 05-20-2022 07:31 AM)
402 Views
furkanaksuu090597
Active Level 4
Options
Galaxy A

Selamlar Arkadaşlar Kesin Doğru Bilgiye İhtiyacım Var Yalan Asparagas Veyahutta Yanlış Bilgiler Verilmesini İstemiyorum Samsung Galaxy A31 SM-A315F/DS Modelim İlerleyen Aylarda Veya 2023 Yılında Android 13 One UI 5.0 Güncellemesi Alacak mı? Bu Konum Üzerine Yorumlarınızı Bekliyorum Saygılarımla Sağlıklı İyi Günler Dilerim

9 Comments
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
Android 10 ile geldiği için maksimum android 12 alacaktır. Samsung güncelleme politikasında 2 güncelleme alıyor. Örneğin telefonun android 12 ile geldi kutudan açıp kurulumu yaptın ve android 12 ise en fazla android 14 e kadar güncelleme alacak. O yüzden üzgünüm dostum
Galaxy A
Doğrudur dostum haklısın ne diyim birşey demiyorum sam mobile'nin resmi internet sitesinden bakmıştım güncelleme ile ilgili samsung cihazım için bir istisna yapabilir ileride işler değişebilir diye yazıyordu sammobile'de ve bu tamamen samsung'a bağlı bir karar seni çok iyi anlıyorum güncelleme vermesede samsung sağlık olsun canım sağolsun hiç üzülmüyorum herşeyin hayırlısı ya nasip ya kısmet mevlam ne eylerse güzel eyler aygıtım güncelleme almasa bile asla kesinlikle dünyanın sonu değildir benim için bunu bilir bunu söylerim
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
😀 reis sakin alır belki bakalım. Sonuçta politikalarını çok değiştirmeye başladı. Eğer beta programları açarsa daha uzun güncelleme verme ihtimali artar.
Galaxy A
@venzoxae reis seni anlıyorum doğru söylüyorsun sonuna kadar haklısın eyvALLAH sağol teşekkür ederim eksik olma değerli bilgilerin yorumun için ayrıyeten teşekkürlerimi ediyorum 😀
venzoxae
Active Level 4
Galaxy A
Rica ederim ben teşekkür ederim Allaha emanet
Galaxy A
Rica ederim sende ALLAH'A emanet ol hayırlı cumalar dilerim
BbglGamer
Active Level 6
Galaxy A
Maalesef almaz. Ama kesin bir şey söylemek doğru olmaz. Beklentiniz yüksek olmasın
Galaxy A
Sizi çok iyi anlıyorum yinede bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hayır asla kesinlikle beklentim yüksek değil belki bir ihtimal samsung galaxy a31 için bir istisna yapabilir ilerde işler değişebilir güncelleme verme durumu olabilir samsung'un sağı solu hiç belli olmaz bunu söylemeye çalışıyorum bu karar tamamen samsung'a bağlı bakalım ilerleyen zamanlarda neler olacak azimle sabırla bekliyorum beklemedeyim
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
A5x serisi ve üstünde 3 ana güncelleme sözü vardı ilk A51 ve A71 için verilmişti. A31 için birşey söylenmedi. A33 ile birlikte sanırım yükseldi.