cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 13 şarj

(Topic created on: 12-04-2022 09:35 PM)
56 Views
hamza550000
Active Level 4
Options
Galaxy A

Bugün A71 telefonuma Polonya romu android 13 yükledim ama batarya 2 saatte yüzde 70 e geldi sadece sosyal medya da gezindim android 13 de batarya yı mahvetmiş 6-7 saat alıyordum böyle giderse 4 saati anca göreceğim 

15 Comments
hamza550000
Active Level 4
Galaxy A
İnş bakacaz yapay zeka öğrensin istatistikleri
0 Likes
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Bu istatistikle gene 7 saati görmüş oluyon. :))
0 Likes
hamza550000
Active Level 4
Galaxy A
Olmam belli ediyor kendi hızlı gidiyor
Mustafa3437
Expert Level 5
Galaxy A
Sıfırladın mı yüklemeden sonra
0 Likes
hamza550000
Active Level 4
Galaxy A
Yok yapmadım tr ye gelsin tr romu kurarım
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba. Cihazınızın kontrol edilmesi için hata raporu göndermenizi öneriyorum.
Hata raporu göndermek için.
Samsung members> destek> hata raporları> sayfa içerisinden uygun hata seçeneğini bul tıkla>
Sayfa içerisine bütün cihaz ile ilgili sorunları ayrıntılı bir şekilde yazıp sorun sıklığını seçip raporu gönderin.
Yetkililer cihazınızı inceledikten sonra ne yapmanız gereken hakkında Samsung members uygulaması üzerinden size yazılı bir mesaj ile bir geri dönüş sağlayacaklardır bilgilendirmesini yapacaklardır.
Eğer hata raporunda sorununuzu çözecek uygun yanıt verilmez ise veya hata raporunuza yanıt verilmez ise verilerinizi yedekleyip cihazınızı sıfırlamanız gerekir.
Sıfırlama işlemi için.
Ayarlar> genel yönetim> sıfırla> fabrika ayarlarına sıfırla. Işlemlerini sağlayarak cihazınızı sıfırlayabilirsiniz.
Sorununuzun çözülmediği halinde cihazınıza yeni gelecek Yazılım güncellemesini bekleyin.
Not! Cihazınızın düzelmediği halinde Samsung yetkili servis merkezine teslim edin servis bilgisi için müşteri hizmetlerini arayın. 4447711
0 Likes