cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 12

(Topic created on: 05-18-2022 08:09 AM)
84 Views
Bethyy
Active Level 2
Options
Galaxy A

Samsung a32 kullanıyorum Hayatımda Android 12 kadar saçma bir güncelleme görmedim Resmen telefonu öldürmek için güncelleme göndermişler Playstore Instagram Twitter sanki 10 yıllık telefon kullanıyormuşum gibi kasıyor 2 kere telefonu sıfırladım düzelmiyor Eğer ki bu telefonlar güncellemeler ile bilerek bu şekilde yapılıyorsa Ben bu telefonu değiştiririm bir daha asla Samsung almam 

4 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Çok ilginç bende A32 kullanıyorum Android 12 güncellemesini yaptım ama hiç bir problem sıkıntı yaşamadım uygulamalarda gayet normal çalışıyor gerçekten sıkıntı yaşadığını düşünüyorsan durumla alakalı olarak yedeklerini alıp cihazı formatlaya bilirsin büyük sistem güncellemeleri sonrası sistemin kendine gelmesi için iyi bir yöntemdir yada PC üzerinden Smartswich programını kullanarak sistem onarımı yapabilirsin
VadimKM
Expert Level 4
Galaxy A
Büyük güncellemelerden sonra cihazı sıfırlamak gerekir. Yeni yazılım eski yazılımın üstüne yazılır eğer sıfırlanmazsa bu da hatalara yol açabilir. (Kasma,donma vb.)
0 Likes
Keremcan
Active Level 5
Galaxy A
Ben de herhangi bir kasma yok. Daha stabil hale gelmesi için restart yapın.
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Bethyy,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

0 Likes