cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 12 sikayet edenler biraz sabredin

(Topic created on: 02-03-2022 09:30 AM)
796 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Android 12 ile sikayet acan yorumcu arkadaslar sizler ilk defa mı android li bir telefon kullanıyorsunuz haliyle yeni bir isletim sistemi olası bu hatalar olabilir almayan modeller hakkı yemezsek sevinirim burası hata dan doldu tasdı biraz sabretin hatalar elbet düzeltecekdir bizde android 12 gelmesi bekliyoruz gelenler gelsin diye forumu bu mesajlarla doldurdular simdi de hata var diye dolduruyor biraz anlayız 

Galaxy A
A32 gelecek onu bekliyorum ben 12 4.1 gelecek diyorlar
Galaxy A
Bekle bence.
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
BİR ANDROİD GÜNCELLEMESİNİN ALT YAPISI 6AY ÖNCEDEN HAZIRLANIYOR EĞER Kİ GÜNCELLEMEYİ VEREN ŞİRKET HATALI VERİYOR İSE SORUN O ŞİRKETİN BECERİKSİZ OLMASIDIR KİMSE O KADAR PARA VERİP HATALARLA DOLU Bİ GÜNCELLEME İSTEMEZ ANDROİD 12 DE DAHA BÜYÜK ÇUVALLADI SAMSUNG
Galaxy A
Görünürde öyle tabi android 12 ile isi daha batırdı kardeşim ben onca para veriyorsun hizmet alamıyorsun 5 bin 10 bin le sorunlu bir model oluyor çıkıyor samsung müsterilere önem verse böyle olmazdı
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Android 7den 10 kadar huaweide kullandım tek güncellemede mükemmel hatasız güncelleme sunuyor adamlar.
Galaxy A
Kesinlikle.
Galaxy A
Bi düzeltme güncellemesini yapmak bu kadar mı zordur Allah aşkına
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
Alakası sahi yok. Bakın Bi teknoloji sayfalarına Apple 15.3 te ne hatalar varmış
MEHMET58
Active Level 10
Galaxy A
Ama apple bir defada o hatayı düzeltiyor samsung napıyor hata güncellemesi gönderyr ama daha çok hata çıkıyor
Mertcan39
Expert Level 1
Galaxy A
İos 14 ten 15 e geçiş değil 15.2 den 15.3 e geçişte problemler meydana çıkmış. Bu her firmada olur çok normal