cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 12 sikayet edenler biraz sabredin

(Topic created on: 02-03-2022 09:31 AM)
367 Views
ibrahima24TABa9
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Android 12 ile sikayet acan yorumcu arkadaslar sizler ilk defa mı android li bir telefon kullanıyorsunuz haliyle yeni bir isletim sistemi olası bu hatalar olabilir almayan modeller hakkı yemezsek sevinirim burası hata dan doldu tasdı biraz sabretin hatalar elbet düzeltecekdir bizde android 12 gelmesi bekliyoruz gelenler gelsin diye forumu bu mesajlarla doldurdular simdi de hata var diye dolduruyor biraz anlayız 

25 Comments
Galaxy A
Haklısın.. Ama bence hiç Android 12 bekleme derim cihazları batırıyor
Galaxy A
Evet ama her yeni bir android güncellemesinde böyle hatalar oldu olacakda ilk defa android kullanıyorlar gibi dert yanıyorlar
Galaxy A
İlk defa Android kullanıyorlar değil, her güncellemede buglar felan oluyor. Bu sorunşarın düzeltilmesi için yeni bir güncelleme gelmesi gerekiyor
Renega
Active Level 3
Galaxy A
sakın gelsede yüklemeyin ben yükledim şimdi kablosuz kulaklığım çalışmıyor videolarda donuyor
Galaxy A
Android 10 her zaman daha iyidir ya:/
Renega
Active Level 3
Galaxy A
androidden bu yüzden nedret ediyorum
Galaxy A
Android'in genel sorunu zaten bu güncellemeler....
Renkler ve zevkler paylaşılmaz bazıları Android den nefret edebilir. Herhalde ıos ya da harmony os seviyorsunuz..
Galaxy A
Bak bunu ilk defa duyuyorum ne yapalım gelse de bekleyim mi
Renega
Active Level 3
Galaxy A
telefonun a52 ise bekle, bu modelde herkesde kablosuz kulaklık sorunu var. diğer modellerde daha farklı sorunlar varmış. Araştırdıkça gördüm