cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 kasma

(Topic created on: 05-17-2022 09:13 AM)
717 Views
Swaaa
Active Level 6
Options
Galaxy A

A32 kullanıyorum.Bugün android 12 güncellemesini yapıp cihazımı sıfırladım.Ama play store öyle böyle kasmıyor sanki yıllar öncenin telefonu gibi.Facebooku fln daha söylemiyorum bile.

9 Comments
SerhatErgün
Expert Level 2
Galaxy A
Benimkinde hiçbir sorun yok

Pc üzerinde Smartswich programı ile yazılım onarma yapıp òyle deneyebilirsin
Galaxy A
Sistemin başlı başına bir hatası var mı bilmiyorum ama genelde ben hep yazılım güncelleme sonrası formatlarım yazılım güncellemede bir önceki sistemin kalıntıları kalır temiz bir kurulum olsun diye formatlamak güzeldir
Mehmet-m31-
Active Level 7
Galaxy A
Ahmet abi selamünaleyküm siz nerde formatlıyorsunuz Samsung servisindemi yoksa normal telefonculardamı ?
Galaxy A
Telefonda fabrika ayarlarına çevir yeterli
Mehmet-m31-
Active Level 7
Galaxy A
Teşekkürler Ahmet abi
Galaxy A
Rica ederim
Galaxy A
Ben dün akşam kurdum valla süper bende a32 pil perf çok iyi kasma donma yok oyun perf artmış yani süper
ykp-A32
Active Level 6
Galaxy A
Bende dün yükledim sorun yok her şey aynı çalışıyor
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Swaaa,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​