cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 güncellemesinden sonra kamera uygulamasının kasması

(Topic created on: 02-07-2022 12:57 PM)
521 Views
Alperen38
Active Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum A52s Android 12 ye guncelledikten sonra kamerada çok **bleep** sorun yaşamaya başladım odaklanma sorunları yanlış odaklanma modlar arasında geçişlerde kasma donma fotoğraf çektikten sonra kamerayı farklı yere tutsam bile sanki çektiğim yere tutuyor gibi çektiğim fotoğraf ekranda kalıyor kamera uygulamasını yeniden başlatana kadar düzelmiyor çoğu zaman kisacasi kamerada epey bir sıkıntı yaşamaya başladım Android 12 güncellemesinden sonra sizde de böyle mi

10 Comments
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba
Konu ile ilgili olarak aşağıdaki işlemleri yapmanızı tavsiye ederim

Kamera uygulamasının verilerini silin uygulamalar ekranına Gelin kamera uygulamasının üzerine basılı tutun çıkan seçenekler içerisinde uygulama bilgileri yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden depolama yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden veriyi sil yazı seçeneğini bulun ve tıklayın uyarı gelirse onaylayın

Sorun devam ederse cihazınızın incelenmesi için hata raporu göndermenizi tavsiye ederim ihazınızdaki sorunları yetkililere bildirerek gelecek yazılım güncellemelerinde İnşallah bu sorunu çözülmüş olacaklardır şu işlemler ile hata raporu gönderilebilir uygulamalar ekranına Gelin
Samsung members
Uygulamasını bulun tıklayıp girin 6'da yer alan yardım Alın Yazı seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisinden hata raporları yazı seçeneğini tıklayın çıkan sayfa içerisinden kamera hata seçeneğine tıklayın çıkan sayfa içerisine bütün soru ve sorunları yazın önemli ayrıntılar ekleyin kişisel Bilgilerinizi girmeyin kamera ile çekilmiş bozuk resimleri de hata raporu yazınıza ekleyin sistem kayıt verileri gönder Bu yazı seçeneğini mutlaka açık kaldı bırakın sorunun sıklığını su için hata raporunu gönderin arka planda kayıt oluşturulurken Samsung members uygulamasını kapatmayın uygulamadan çıkmayın birkaç dakika rapor tamamen gönderilene kadar mutlaka uygulama içerisinde bekleyin rapor Tamam ben gönderildiği zaman şöyle bir bildirim gelecektir

Hata raporları gönderildi bu hatayı bizi bildirdiğiniz için teşekkür ederiz

Yetkililer cihazı inceledikten sonra konu ile ilgili olarak mümkün olan en kısa zaman içerisinde uygulama üzerinden bir geri dönüş sağlayacaklardır
Alperen38
Active Level 4
Galaxy A
Hata raporu gönderdim kamera verisini silin sonra kamera fabrika ayarlarına dönün dediler yaptım ama hala ayni
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Sizlere ilk yorumunda belirttiğim adımları uygulayarak tekrardan hata raporu gönderin gönderdiğiniz zaman daha kameraya uygulamasını yapmış olduğunuz işlemleri hata raporu yazınıza tekrardan yazın Aynı şeyi bir daha söylerler ise cihaza gelecek yeni düzeltme Yazılım güncellemesini bekleyin Eğer diğerini gelen yazılım güncellemesi ile sorunlar halen devam ederse garanti belgesi ile birlikte cihazı Samsung yetkili servis merkezine teslim etmeniz gerekir
Alperen38
Active Level 4
Galaxy A
Teşekkür ediyorum uygulayacağım bunları
ahmet_turğut
Expert Level 5
Galaxy A
Ne demek önemli değil
Galaxy A
Güzel kardeşim, Samsung Members Uygulamasından uzaktan bağlantı ile yardım talep edin, telefonunuza bağlanıp ücretsiz bakarlar ve düzeltirler... Yukarıdaki yanlış yönlendirmeleri dikkate almayın
Solution
Alperen38
Active Level 4
Galaxy A
İlk baş hata raporu gönderdim dediklerini yaptım düzelmedi buraya sorayım dedim şimdi tekrar hata raporuna karşılık verip oluşturdum duruma göre bakacağım uzaktan bağlantıya eğer son gönderdiğim hata raporuna video da ekledim hala düzelmezse o zaman yapacağım
Galaxy A
Hiç zaman kaybetme, canlı görülerek anlaşılabilir bir hata bu durum
Alperen38
Active Level 4
Galaxy A
Tamamdır teşekkür ediyorum bir arayayım o zaman
0 Likes