cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 12 Güncellemeyin sakın

(Topic created on: 05-06-2022 02:21 PM)
346 Views
fatiihdemirrr
Active Level 7
Options
Galaxy A

Özellikle orta segment bir telefon kullanıyorsanız benden size tavsiye android 12 ye güncellemeyin telefon çok kasıyordu güncelledikten sonra kamerada video çekerken kare atlamaları oluyordu fotoğraf çekerken hata veriyordu neyse sıfırlayayım düzelir dedim ve sıfırladım ancak bütün sorunlar aynı şekilde devam ediyor bu yapılan bence hiç hoş bir şey değil şimdi gelip demeyin bana bende bir sorun yok vs diye ben telefonu sadece alo alo demeye sosyal medyada gezinmek için kullanmıyorum işim gereği kullanıyorum her özelliği de bana 2 senedir yetiyorken garantisi bitti biteli telefon adeta çöp olmaya başladı sözde 3 sene güncelleme sözü vardı her güncellemeden sonra berbat hale getirmek için mi veriyorsunuz.Lütfen ezber yanıtlar vermeyin bana telefonun garantisi biteli 2 ay oldu ayrıca sıfırladım yine aynı.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gediz
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba fatiihdemirrr,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
12 Comments
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Abi, kaç kere söyledim güncellemeyin diye. Bizim millet zannediyor ki güncelleme gelince eski arabası Mercedes olcak ama güncelleyince eski arabası bisiklet oluyor.
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Özellikle orta segmentte bunu yapıyorlar ki millet yeni telefon alsın
_FVS_
Active Level 9
Galaxy A
Aynen, yoksa marka iyi uzun ömürlü telefon yapsa kimlere yeni telefon satacak.
0 Likes
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Gerçekten zoruma gidiyor ben bunu öğrenciyken zar zor aldım çünkü herkesin bi bütçesi var sonuçta güncelleme gelecek diye seviniyoruz bi baktım daha da beter hale geldi
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Tabi efendim
fatiihdemirrr
Active Level 7
Galaxy A
Kardeşim 18 yaş altı olduğunu değerlendiriyorum yukarıda neden sitem ettiğimi anlattım sen git annenin babanın aldığı tabletle oyna
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Hehe ayn insanları bilip bilmeden konuşma bizde de Android 12 var sıkıntısız çalışıyor demekki siz kullanmayı bilmiyorsunuz
ForumA52s
Active Level 5
Galaxy A
Kardeşim bende aralık ayında samsung a52s aldım Android 12 yi güncelledim telefon çöp oldu 2 ay kullanılamaz hale geldi sonra her ay gönderdikleri güvenlik güncellemesiyle düzelttiler ama
Yazmiyor
Beginner Level 2
Galaxy A
Böyle büyük güncelleme geldiğinde, verilerinizi yedekleyin ve guncelme yapmadan telefonunuzu sıfırlayın. Böylece hiçbir uygulama olmadan kalıntı olmadan güncelleme üzerine gelecektir sıkıntı yaratmayacaktır. Şöyle bir tabir var güncelleme yap sıkıntı olursa sıfırarsın, bu yanlış, ve belirli aralıklarla sıfırlamak telefon ömrünü uzatır. Sıfırladınız ve gelen güncellemeye yuklediniz ardından bütün uygulamalarınızı yükleyerek direk yeni sürümden devam edersiniz herhangi bir kasma donma problemi yaşamazsınız. Telefon elbet belirli aralıklarla gelen küçük gjncellemelerle adaptasyonu tamamlayacaktır.
0 Likes