cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 11

(Topic created on: 04-12-2021 10:55 AM)
214 Views
EfeA21s
Active Level 8
Options
Galaxy A

Android 11 ile telefonun hızı ve bataryası daha iyi hale gelir mi

8 Comments
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Hızı yüksek ihtimalle gelir. Fakat batarya performansında düşüş olabilir. Ayrıca ram kullanımın artacaktır.
MeHmEt99
Expert Level 5
Galaxy A
Bataryayı nasılsın kullandığınız bilmiyorum ne şekilde sarj ekibinizi vb. Ama performans ciddi manada var ve gelir uygulama geçişlerinde özelikle
0 Likes
YiğitS10Plus
Active Level 10
Galaxy A
Biraz beklemenizi öneriyorum.

Android 11 güncellemesinde batarya - Ram sorunları bulunmaktadır.
wild_planet
Active Level 7
Galaxy A
Valla yeni yeni uygulamalar 10a optimize olmuş ve batarya iyi performans verir duruma gelmişken geçmemiş biri olan ben şu an mutluyum memnunum. Olurda bıkar sorun yaşarsam veya bir zaman sonra 11in uygulamalarla optimizasyonu arttıkça atıyorum bir 5 ay sonra geçmek daha tatmin edici ve heyecan verici olabileceğini söyleyebilirim benim için.
0 Likes
Cem35
Active Level 6
Galaxy A
Bu konuda malesef fikir ayrılıkları bulunmakta. Kimisi diyor daha iyi oldu. Kimisi de diyor çok kötü. Benim fikrim android 10 un optimizasyonu çok kötüydü ama 11 de her şey biraz olsun stabil çalışıyor. Pil kullanımı 10 a göre bir tık daha iyi diyebilirim.
0 Likes
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy A
Bende a21s kullanıcısıyım şarjım %100 ken 3 4 gün gidiyor agustostan beri kullanıyorum hic bir sorun yaşamadım acıkcası android 11 beni korkutuyor bu konuda 🥺
EfeA21s
Active Level 8
Galaxy A
Pubg fln oynuyor musunuz?
0 Likes
BLACK_44
Active Level 8
Galaxy A
Oyun oynamıyorum.
0 Likes