cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 11 kullanıyorum böyle iki üç programda yazı çıkıyo çözümü nasıl olur

(Topic created on: 08-10-2022 03:06 AM)
297 Views
OsMaNdenizli
Active Level 1
Options
Galaxy A

image

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardesim soyle ki aslinda onlar artık Play Store sürümü olarak cihazınızı desteklemiyor (Play Store sürümü olarak) ama Galaxy Store den desteğe devam Samsung politikaları kardeşim,

Adamlar kendi uygulamalarını yalnızca Galaxy Store den indirmenizi ve guncellemenizi istiyor bu kadar basit!

Teşekkürler

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Evet genel Zaten bunların bazılarını sistem otomatik güncelliyor yazılımla Diğerleri de Galaxy Store'da varsa ordan iniyor Rica ederim 😊

View solution in context

8 Comments
Karaprens61
Active Level 10
Galaxy A
Daha fazla bilgi verirmisin ? Telefon modeli ne sorun ne ki bu samsung kendi uygulamsi boyle deme sansi yok yada varsa ben bilmiyorum
OsMaNdenizli
Active Level 1
Galaxy A
Samsung a70 kardeşim valla bende anlamadım böyle iki üç programda daha var böyle yazan
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Kardesim soyle ki aslinda onlar artık Play Store sürümü olarak cihazınızı desteklemiyor (Play Store sürümü olarak) ama Galaxy Store den desteğe devam Samsung politikaları kardeşim,

Adamlar kendi uygulamalarını yalnızca Galaxy Store den indirmenizi ve guncellemenizi istiyor bu kadar basit!

Teşekkürler
OsMaNdenizli
Active Level 1
Galaxy A
Eyvallah kardeşim çok sağol 👍
OsMaNdenizli
Active Level 1
Galaxy A
Böyle bi kaç taneSmartSelect_20220810-024917_Google Play Store_8612_1660088957.jpg
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Bu durum herkeste var Sizlik bir durum yok Bazı uygulamalar Google Play'de böyle çıkıyor Mesela Aod bende de öyle Screenshot_20220810-032755_Google Play Store.jpg
OsMaNdenizli
Active Level 1
Galaxy A
Eyvallah kardeşim benim cihazdami sorunmu var diye düşündüm ama genelmiş
Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Galaxy A
Evet genel Zaten bunların bazılarını sistem otomatik güncelliyor yazılımla Diğerleri de Galaxy Store'da varsa ordan iniyor Rica ederim 😊