cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 11 en büyük eksiği

(Topic created on: 04-14-2021 07:04 AM)
314 Views
GRKN17
Expert Level 2
Options
Galaxy A

image

Daha önce SMS olarak gönderen kısmında telefon numarası olmayan saçma sapan isimler yazan SMS leri o SMS içinde bulunan kod ile engelleme yapılıyorken şuan kullandığımız Android 11 ile bu özellik kaldırılmış biz bu saçma sapan SMS leri peki başka türlü nasıl engelleyeceğiz fikri olanların yardım etmesini istiyorum 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A
Senin sorduğun ifade engelleme özelliğidir. Andorid 9 ile kaldırıldı. Mesela, bana mesaj gönderen firma veya yerel yönetim, siyasal veya kızılay gibi yerler ile görüşerek istemediğimi söyledim mesaj atmadılar daha sende, belediye başkanlığı ile iletişime geçerek destek alabilirsin

View solution in context

0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GRKN17,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

numara ile engelleme yaparak ya da operatörünüz ile görüşerek eğer engelleniyorsa operator üzerinden engellemeniz gerekecektir. 

0 Likes
GRKN17
Expert Level 2
Galaxy A
Benim dediğim tam olarak bu değil gönderen kısmı isim yazıyor Bursa büyük şehir belediye başkanı Alinur Aktaş onu nasıl engelleyeceğiz mesela eskiden içinde olan B002 kod ile engelleme yapılıyordu şuan Android 11 ile yapılmıyor

Screenshot_20210414-124139_Messages_8611.jpg

0 Likes
Solution
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A
Senin sorduğun ifade engelleme özelliğidir. Andorid 9 ile kaldırıldı. Mesela, bana mesaj gönderen firma veya yerel yönetim, siyasal veya kızılay gibi yerler ile görüşerek istemediğimi söyledim mesaj atmadılar daha sende, belediye başkanlığı ile iletişime geçerek destek alabilirsin
0 Likes
Tosunpaşa
Active Level 10
Galaxy A
Bu konuda Kızılaydan çok çekiyorum tekrar kan verdiğim zaman yine mesajlar durmadam gelmeye başladı bugün arayıp söylicem istemediğimi. :)
0 Likes
Solution
Çoruh
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba GRKN17,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz.

Teşekkürler.
MOD