cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 11 beğenmediğim özellikler

(Topic created on: 08-23-2021 09:02 PM)
127 Views
nezaketlibiri
Active Level 9
Options
Galaxy A

Android 10 la kıyaslama

Android 10 bi hızlı bi yavaş gibi geliyor ama 11 de yavaş değil takılma oluyor akıcılık yavaşlamış

Panel hiç beğenmedim hem kötü hem yavaş

Kilit ekranı olmamış keşke o android 10 daki saat aynı yerinde kalaymış biraz alta almışlar veyahut biz kendimiz onu yukarı aşağıya ayarlayabilseydik

Yazi stilleri yenilenmiş kötü olmuş

Blur hiç olmamış menü geçişlerini yavaşlıtıyor 

Bunlar a20s cihazı için geçerlidir diğer cihazları bilemem

Bu kadar 😀

5 Comments
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Ohooo hiç bişey beğenmemişsiniz neredeyse. Android 10'a geri alın o zaman.
0 Likes
nezaketlibiri
Active Level 9
Galaxy A
Geri döneli 1 hafta oldu
_verdaisil_
Expert Level 1
Galaxy A
Hee okey hayırlı olsun.
0 Likes
01a65
Expert Level 2
Galaxy A
Merhaba ben ahmet
Cihazınız sorunlu çalışıyor ise şunları yapın Android 11 yazılım güncellemesinden sonra cihazınız hatalı ve sorunlu çalışıyor ise bu işlemleri yaparak cihazınızı düzeltebilirsiniz Android 11 gibi büyük yazılım güncellemelerinden sonra Özellikle bu sürüm yükselten yazılım güncellemelerinden sonra ben cihazların sıfırlanmasını öneriyorum ve tavsiye ediyorum Ayrıca cihazınızın ayrıca cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırla kısmından cihazınızı sıfırlayabilirsiniz sıfırlama işleminden sonra cihazınız halen cihazınız sıfırladıktan sonra sorunlu çalışmaya devam ediyor ise Samsung members uygulaması üzerinden hata raporu gönderin hata raporu gönderebilmek için şunları yapın uygulamalar ekranına Gelin Samsung members uygulamasını bulun ve tıklayın girin en altta sağ köşede yer alan mavi tuşa tıklayın çıkan seçenekler içerisinde hata raporları hata raporu gibisinden yazan yazı seçeneğine tıklayın gelen sayfa içerisinden cihazınıza uygun hata seçeneğini bulun ve tıklayın ve gelen sayfa içerisine de bütün soru ve sorunlarınızı ince ayrıntısına kadar detaylı bir şekilde bütün soru ve sorunlarınızı detaylı bir şekilde yazdıktan sonra sistem kaydı verilerini gönder yazan yazı seçeneğini de mutlaka açık halde tutun yetkililer sizlere en kısa zaman içerisinde bir geri dönüş sağlayacaktır Ayrıca cihazınızın tekrardan sıfırlanması gerektiğini söylerler ise bu işlemi tekrardan yapmanıza gerek yoktur bu sefer ile garanti belgesi ile birlikte cihazınızı Samsung yetkili servis merkezine teslim edildi bu işlemler ile sorununuzun çözüldüğünü umuyorum �yi akşamlar
0 Likes
Avartar
Beginner Level 2
Galaxy A
Donmalar çoğaldı bende de kilit ekrandayken donuyor açılmıyor bir süre
0 Likes