cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 11 Zıbanadan çıktı !

(Topic created on: 08-02-2021 10:46 PM)
118 Views
Complainantt
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Telefon modelim Samsung A32 ve artık cidden sinirlenmeye başlıyorum. Sadece Inst*gram'a girdiğim halde Telefonum Sucuk Yumurta pişirecek halde ısınıyor. 39,5 C Size burdan az görünebilir ama Telefon ısındığı an elimden attım, çünkü elimi yaktı. Telefon durduk yere benim elimde patlarsa ne yapmayı düşünüyorsunuz Sayın Samsung Ekibi ? Nasıl ödeyeceksiniz hakkımı ? Android 11 Güncellemesinden sonra Samsung'un 8 GB Ram'lik Telefonları bile delirmeye başladı. Artık Android 12 Güncellemesine bile güvenmiyorum başka sorunlar çıkacak diye. Yazılımdan dolayı bunların olmasının sebebini şurdan anladım : Ben Samsung J8 (Android 10) vb. bir sürü Android 10 Telefon kullandım ama bundan örnek vereceğim. Bu Telefon 2018 Model ve 3 GB Ram olmasına rağmen arada kasma donma olsada yeni çıkardığınız Telefonlardan kat kat daha iyiydi. Bu Telefonda 40 dereceleri gördü ama hala soğuk hissiyatı veriyordu. Ve en azından saçma yerlerde takılma yoktu ve Android 10 Güncellemesi gayet kararlı şekilde çalışıyordu. Dış kalitesi bile güzeldi. Samsung gittikçe herşeyden kısmaya başladı. Bu Telefon elimde patlarsa, bir sorun çıkarırsa, bana zarar verirse en kısa sürede mahkemeye vereceğim. Artık ilgilenip ilgilenmemek sizin elinizde. Bizim Sabrımızı sınamayın.
11 Comments
MUSTAFA325F
Expert Level 1
Galaxy A
Ne demek ha bu arada yukarıdaki yorumlar senin yorumunu kötülemek için değil yanlış anlama kardeş
Solution
Yeşilırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Complainantt,

Cihazınızın aşırı ısındığını belirtmeniz sebebiyle kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz.

Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Not:
• Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.
• Güvenli Klasörün yedekleme özelliği, 2021'den beri piyasaya sürülen Android R OS tabanlı Samsung mobil cihazlarında artık mevcut değildir. Her uygulamanın Smart Switch veya yedekleme özelliğini kullanarak gerekli verileri yedeklemeniz önerilir.

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

target=_blankhttps://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes