cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 10

(Topic created on: 04-10-2020 04:47 AM)
183 Views
Glasgow35
Active Level 2
Options
Galaxy A

Avrupada android 10  galaxy a70 e gelirken Türkiye de niye gelmiyor A7 telefona niye geliyor böyle bir ayrımcılığı neden yapiyorsunuz anlamıyorum kaldırmasa avrupadaki telefon kaldırmaz 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Glasgow35,

Bwen Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaşarak foruma katkı sağladığınız için üzgünüm.

Galaxy A70 model cihazımıza 6 Nisan 2020 tarihinde Q(Android 10) güncellemesi gelmiştir. Eğer güncelleme telefonunuza gelmedi ise, Smart Switch uygulamasını bilgisayarınıza indirerek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Yayınlanan yazılım güncellemeleri, data kablosu ile cihazı bilgisayara bağladığınızda, uygulama ekranına yansımaktadır. Yazılım güncellemelerini yüklemeden önce önlem amaçlı bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD ​

View solution in context

0 Likes
5 Comments
kenanbayram
Active Level 6
Galaxy A
Hocam kayda değer bir değişiklik yok. eğer stabilse bataryası iyiyse kullanın böyle. s9+ a 3 ay bekledim geldi 2. gün unuttum...
0 Likes
Glasgow35
Active Level 2
Galaxy A
neyi unuttun anlamadım :(
0 Likes
Galaxy A
a70 e geldi
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Android 10 a70 e geldi. Sana daha gelmediyse imei no sıralamasına göre dağıtıyorlar.
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Glasgow35,

Bwen Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaşarak foruma katkı sağladığınız için üzgünüm.

Galaxy A70 model cihazımıza 6 Nisan 2020 tarihinde Q(Android 10) güncellemesi gelmiştir. Eğer güncelleme telefonunuza gelmedi ise, Smart Switch uygulamasını bilgisayarınıza indirerek yazılım güncellemesi yapabilirsiniz. Yayınlanan yazılım güncellemeleri, data kablosu ile cihazı bilgisayara bağladığınızda, uygulama ekranına yansımaktadır. Yazılım güncellemelerini yüklemeden önce önlem amaçlı bilgilerinizi yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Teşekkürler.
MOD ​

0 Likes