cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 sürüm güncellemesi

(Topic created on: 12-25-2019 02:21 AM)
1182 Views
Leylaşk
Active Level 1
Options
Galaxy A

Öncelik ile herkese iyi günler dilerim. Android 10 sürüm güncellemesi A30'a gelmiş bulunmakta, ve neden A50 ve üzeri cihazlara gelmiyor diye bir çok sitem duyuyorum. Bu olayı kısaca açıklamak istiyorum, A30 yeni sürümlere pek fazla yaraşır bir işletim sistemine sahip değildi bunu herkes biliyordur A50 ve üzeri cihazlar yeni model ve son teknoloji sistemi kullanılıyor, A30 da olan kasma, donanım vs açısından A30 cihazı için gerekli bir sürüm güncellemesi idi. Android 10 güncellemesi A50 A70 A80 ve üzeri cihazlar için 2020 ekim ayında gelecektir. 

9 Comments
Yenilmez
Active Level 6
Galaxy A
Yanlış biliyorsun! Nisan ayında gelecek. Ekim ne arkadaş hiç gelmeseymiş.
OverWatch
Active Level 5
Galaxy A
Ekim fazla geç bencede.
bycetinnn
Active Level 2
Galaxy A
sen nasıl anlattın bi anlatmaya başladın sandım kendi derdini anlatıyor olaya başka bi bakış açıdan nasıl bi anda baka bildin hayret ettim
yusem
Active Level 6
Galaxy A
Ben baktım güncelleme yok
0 Likes
Leylaşk
Active Level 1
Galaxy A
ocay ayın da gelicek.
0 Likes
BatuhanMemx
Beginner Level 2
Galaxy A
bu. sürümler A9 larda geçerliği
0 Likes
AsilTurk
Active Level 9
Galaxy A
A30 daha gelmedi ama ocak ayında bekleniyor.
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Leylaşk,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm.
Yazılım güncelleme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik gösterebilir. Listemiz sürekli güncellenmektedir. Resmi site olan güncelmiyiz.com içinde tarihleri belli olan modellerimiz mevcuttur. Güncelleme çalışması devam eden modellerimiz de en kısa zamanda aynı site üzerinden paylaşılacaktır. 

Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;
http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.
MOD

aydın03
Active Level 6
Galaxy A
a50 kullanıcısiyim güncelleme takviminde gözükmüyor bile geç gelecek demekki gelen güncelleme indirme bekletiyor sorununu da cozerse iyi olur zira google yaklaşık 30 dakka görüştük çözüm bulamadı
0 Likes