cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 güncellemesinde açılmayan A50

(Topic created on: 04-14-2020 12:57 AM)
372 Views
Samsung_dMJWumz
Beginner Level 4
Options
Galaxy A

Telefonum Samsung A50 bu gün içerisinde resmi android 10 güncellemesi gelmiş ve bende yükledim telefonu bir kenara bırakıp bekledim.Telefon açıldı Yeniden Başlatmadan Sonra Şifre kullanılır yazdı iyi güzel hoş.Şifremi girdim ekran bi dondu ve telefon siyah ekran oldu sonra tekrar açıldı ekran ve hiçbir şey yapmamışım gibi yine şifre istedi tekrar deneyeyim dedim yine girdim yine siyah ekran oldu siyah ekran olurken ufak bir bildirim titremesi geliyordu.Daha sonra dedim acaba şifre mi yanlış.Kapat tuşu bildiğiniz gibi bu cihazda şifresiz çalışmıyor.Şifreyi girdim kapattı.Açtım denedim olmadı yeniden başlattım olmadı öyle telefon kenarda bekliyor.Bu konuda bir yorumunuz var mı şu zor günlerde telefonuma ulaşamamak ve bana ulaşmaya çalışanlara geri cevap verememek beni bi hayli zor durumda bıraktı da.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Ses kısma ve güç tuşuna 7 saniye basarak çalıştırmayı denemelisin. eğer açılmaz ise, 444 77 11 arayarak servis bilgisi talep etmelisin. :( 

View solution in context

0 Likes
2 Comments
androidci
Expert Level 2
Galaxy A
telefonu formatlayın
0 Likes
Solution
GFB_üyesi
Active Level 10
Galaxy A

Ses kısma ve güç tuşuna 7 saniye basarak çalıştırmayı denemelisin. eğer açılmaz ise, 444 77 11 arayarak servis bilgisi talep etmelisin. :( 

0 Likes