cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10 bildirim stili

(Topic created on: 04-04-2020 09:43 PM)
356 Views
Aprelax
Active Level 5
Options
Galaxy A

Android 10 güncellemesinde gelen bildirim stilini bir türlü bulamadım lütfen yardım edin. Ipucu attığım ekran görüntüsünde gözüküyor fakat bulamıyorum ayarını. A70 telefonum. 

image

13 Comments
Süpernova
Active Level 6
Galaxy A

Ayarlar +  Gelişmiş özellikler + Açılır pencere görünümü +  Mesaj bölümünü pasif yap dostum.

Anonymous
Not applicable
Galaxy A
uzun zamandır sizi aramızda göremiyoruz 😀
Süpernova
Active Level 6
Galaxy A

geldim  toprakcığım :)  işler güçler yoğun tabi şimdilerde boştayız biraz:sırıtan_yüz_ifadesi:

Aprelax
Active Level 5
Galaxy A
Pasif şuan ama anlamadım. Bildirim stilinden kastettiği şey nedir. Görsel olarak bildirim şeklini değiştirebiliyor muyum yani.
Solution
flasget
Active Level 7
Galaxy A
aprelax ben soruna aciklik getireyim kardesim. Android 10 ile herhangi bir uygulamanin istedigin sekilde bildirim ayarlarini yapabilecegini soyluyor. ornek attigin resimde youtube girdiginde ne oldugunda bildirim alayim vs vs seceneklerini gorup ona gore ayarliyorsun. whatsapp i sectiginde de bu durumu goreceksin. demek istenilen sey o. supernovanin yaptigi yorumda ise mesajlari aktif yaparsan da messengerden mesaji geldiginde baloncuk seklinde sohbet simgesi cikiyor ya ayni **bleep** da onu aktif etmis oluyorsun. bildirim stili dedigin olayi yukari yazdim. Hayirli olsun Android 10 ' unuz :)
Aprelax
Active Level 5
Galaxy A
Çok teşekkür ederim çok açıklayıcı oldu :)
flasget
Active Level 7
Galaxy A
rica ederim kardes :)
MBÖ
Active Level 10
Galaxy A
ram kullanımınız kaç?
Aprelax
Active Level 5
Galaxy A
3.5 gb ram kullanımı var