cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Android 10'a geçtiğimden beri klavye bozuk!

(Topic created on: 09-19-2020 01:03 PM)
104 Views
HaeroPA50
Active Level 4
Options
Galaxy A

Eğer klavyeyi çok hızlı kullanırsanız -bu hızlı kullanımlar çoğunlukla birbirine yakın harflerde gerçekleşiyor- harfler birbirini yutuyor, siliniyor ve cümle kurmada zorluk yaşıyorum. Bazen iki kelime yan yana gelip birbirinin içine giriyor 10 saniyede yazacağım cümleyi 1 dakika geri düzeltmek için uğraşıyorum. Samsungdan pişmanım her yeni güncellemede yeni bir sorunla karşılaşacaksam ve bu da 2019'da en çok satın alınan orta segment Samsung tarafından olacaksa bir daha olmasın. Kimseye önermiyorum hatta kötülüğünden bahsediyorum benden kaybedemezsiniz ama paylaştıklarımdan kaybedeceksiniz.
14 Comments
MertA50
Active Level 5
Galaxy A
ben gboard yükledim valla rahatım
0 Likes
dromio
Active Level 6
Galaxy A
herkes Samsung klavyeden şikayet etmişt,ben Google klavye kullanıyorum yıllardır kafam rahat gayet akıcı ve sorunsuz,deneyin derim,hiç sorun çıkarmadı,,yazılım herşeydir
HaeroPA50
Active Level 4
Galaxy A
Denedim ama devam ediyor sorun hem hoşuma da gitmedi sildim
0 Likes
dromio
Active Level 6
Galaxy A
gboard da yapiyosa yazilimsaldir kasması,benm j6 plus bende kasmiyosa sende hiç kasmamasi lazım.. android 10 ile alakali sanirim.bana da gelecek geçsem mi bilemiyorum herkes bi sorun yazmş
0 Likes
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba HaeroPA50,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. İncelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD​