cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Android 1️⃣2️⃣

(Topic created on: 08-02-2021 08:30 AM)
152 Views
ynlmz42
Active Level 6
Options
Galaxy A

Android 12 ile gelmesini istediğiniz veya düzeltilmesini istediğiniz hatalar nelerdir

Benim istediğim ve düzeltilmesini istediğim sorunlar;
Samsung klavyeye gif,emoji önermede gelmeli
Sanal ram gelmeli
Ekran kaydedici, qr kod okuyucu vb.
Özelleştirme seçenekleri artmalı
Bixby giriş seviye cihazlarada gelip türkçe olup google asistanı geçebilmeli
Artık kendi navigasyon uygulaması vb. Uygulamalarını arttırmalı
Güncelleme desteği en azından 5 yıl olmalı
Arayüzde takılmalar giderilmeli (klavye geç geliyor vb.)
Uygulama stabilizesi geliştirilmeli (instangram) özellikle bu bilerek mi yapılıyor bilmiyorum ama 1080p attığın şey 144p olarak gidiyor🤔
Tabi ben bu yorumları androidin rakibi elmayı hesaba katarak yapıyorum bi s21 ultra alırım takılma yaşamam özelleştirme çok olur onu bende biliyorum
Samsung uygulama stabilizesi hakkında çalışsa hadi play storedekilerin hepsi olmasada yarısını stabilize etsin elma gibi performanslı çalışsa 
Mesela elma 6 1gb ram var ama pubg rahat oynatıyor zamzungtan daha iyi bir performas beklerim yazılım konusunda
Sizin istedikleriniz özellikler veya giderilmesini istediğiniz hatalar nelerdir📱
(Biliyorum zamzung senden çok şey istiyorum ama bunları yapsanız satışlarınız patlar💥)
7 Comments
Buraak35
Active Level 3
Galaxy A
Her guncelleme de bozulmasından yeter başka birsey istemiyoruz samsundan
ynlmz42
Active Level 6
Galaxy A
Sende haklısın android 10'da iyiydi android 11'de performas, uygulama çökmeleri vb. Arttı android 12 'de ne olacak belirsiz. Çok şey mi istiyoruz acaba samsungtan.
güzelbanu
Active Level 7
Galaxy A
Knk bana göre android 10 da eğer pie dan geçtiysen duvar kağıtları soluk gözüküyor nedense pie da daha bi canlıydı 11 de ise daha beter ve kasmalar var
Galaxy A
Nerde arttı ben tablete android 11 gelince kurdum şuan tableti kullanırken hızına yetişemiyorum
güzelbanu
Active Level 7
Galaxy A
Simgeler değişsin bide duvar kağıtları daha canlı olsun android 10 da bozdular
Galaxy A
WiFi bağlantı kopmalarının düzelmesi
haticeisik
Active Level 2
Galaxy A
A71 kullaniyorum fotoğrafları çok yapay çekiyo kamerada iyileştirmeler yapilmasini istiyorum