cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Ana Ekran Düzeni Önerisi

(Topic created on: 04-01-2023 03:02 PM)
266 Views
BurakTunç
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Şuanki ana ekran düzenim böyle.

image

Şuanki ana ekran düzenim.

Ve ben buraya Duolingo adlı uygulamanın widget'ını eklemek istiyorum.

image

Duolingo adlı uygulamanın widget'ı.

Önce "Yığın" olarak eklemeyi düşündüm. Ama Duolingo widget'ının boyutu diğer widgetlarım ile uyuşmadı. Bu yüzden oraya ekleyemeceğim. Simetrik olmasını da istiyorum. Bu şartlar birleşince ortaya böyle bir ana ekran düzeni çıktı.

image

Duolingo widget'ı ile şuanki ana ekran düzenim.

Sizce nasıl yapabilirim? Bu hâli iyi mi? Şartlara uyduğu sürece widgetların ve uygulamaların yerlerini istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Widgetları ve uygulamaları silebilirsiniz ve ekleyebilirsiniz de.
10 Comments
GürkanA21s
Expert Level 2
Galaxy A
Ağa duvar kağıdı atabilirmisin
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
OneUI 5 varsa cihazın içinden ayarlanıyor oradan oluyor.
Galaxy A
Bence bu şekilde çok farklı ve hoş olmuş.Simetri var,düzen var,istediklerin ekranda,ekranın boş yerleri var tıklamak için daha ne olsun.Saat dışındaki resmi kaldırmak sorun olmazsa birtek o bozmuş.
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Bilemiyorum… Widget'ı kaldırınca boşluğunu hissettirdi bana. Bir de siz bakın hani ben alıştım ona başka bir göz bakarsa daha iyi olur.Screenshot_20230401_150138_One UI Home_1000003107_1680350498.jpg
Galaxy A
Sağ taraftakileri yukarı taşırsan sağ altta boşluk oluşur.Ayrıca dokunarak kilitleme için ben kendimde boşluk bırakıyorum.
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Şöyle bir baktım da zaten tüm istediklerim orada. Keşke Duolingo için 4x4 widget olsa. Duolingo widget'ı benim için önemli. Allah korusun bir gün seriyi bozarım Duo beni ziyaret eder falan.😅
Kerem_35
Active Level 9
Galaxy A
Saati nereden koydun widgetlarda yok
0 Likes
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Ona bakılırsa Duolingo widget'ı da yok.😃 Ekteki uygulamayı indirince otomatik olarak widget kısmına geliyor.Screenshot_20230401_171718_One UI Home_1000003132_1680358638.jpg
furkankaannnn
Active Level 4
Galaxy A
👍🏼Screenshot_20230401_185108_One UI Home.jpg