cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Alight Motion Yüklenmiyor

(Topic created on: 07-25-2021 01:28 AM)
478 Views
gizemwqxs
Beginner Level 2
Options
Galaxy A

Nisanda telefona Android 11 güncellemesi geldi. Güncellemeyi yaptığım anda hemen Alight Motion uygulaması silindi. Bir daha ne apk olarak yükleyebildim, ne de play storeden normal yükleyebildim. Nisan ayından beri her türlü yolu deniyorum fakat hiçbir şekilde yüklenmiyor. Lütfen artık bir çözüm bulun. 

Screenshot_20210725-012524_Google Play Store.jpg

Screenshot_20210725-012326_Package installer.jpg

 Sslerde de var. Hiçbir şekilde yüklenmiyor. Çözüm bulun. 3-4 aydır bıktım artık.

Uygulama ayarlarından verileri vs temizle diye cevap atmayın. Dediğim gibi öyle de denedim, olmuyor.

Çözüm bulursanız çok sevinirim.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Bu samsung kaynakli bir durum degildir. Uygulama ureticisinin uyumluluk konusunda calisma yapmasi gerekir. Uygulama ureticisine bildirmelisin.

View solution in context

0 Likes
2 Comments
Solution
Béşiktaş
Expert Level 2
Galaxy A
Bu samsung kaynakli bir durum degildir. Uygulama ureticisinin uyumluluk konusunda calisma yapmasi gerekir. Uygulama ureticisine bildirmelisin.
0 Likes
37YearS10Plus
Active Level 8
Galaxy A
Merhaba,
Gönderim silindi görünüyor.Sanırım android 11 den sonra sizin cihazınızdan Alight Motion desteği çekilmiş olarak görünüyor.Ben s10+ a yukleyebiliyorum.Eğer bir sorun olduğunu düşünüyorsanız.Google playden Alight Motion uygulaması ile ilgili iletişim kurabilirsiniz.Uygulama üreticine mail atabilirsiniz.
0 Likes