cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Alacağım bir cihazlar var hangi cihazı öneriyorsunuz acaba??

(Topic created on: 11-07-2022 08:23 PM)
322 Views
Apollo_457
Active Level 10
Options
Galaxy A

A serisinden alacağım çünkü hangisi oyunlarda daha iyi performans gösteriyor önerinizi yazınız.

18 Comments
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Dostum S20 uçtu fiyatı A23 çe gelecek olursak kamera iyileştirmesi geldi ona 4 bin lira veya 5 bin lira A23 ama iyi bir telefon oda idare edici
Mehmet-m31-
Active Level 7
Galaxy A
A 73. A53.A33 bücihazlar ideal işlemci bakımından .tabi bütçene uygun ise
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Herşey bütceye ayarlı olacak mlsf yurt dışındaki ler bile 1 hafdada iPhone sahibi oluyor Türkiye de ise zor türk lirası var çünkü
0 Likes
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy A
Sakın Samsung alma. Çok kasıyor. A72 var ama kullanmıyorum. 5 yıl önceki telefonum daha iyi
0 Likes
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
iPhone alsam aslında kasma olmaz işte ama mlsf androide alıştım için Samsung alıyorum ancak kasmayan ve donma gibi olmayan cihaz bakıyorum
0 Likes
adıolmayan
Active Level 7
Galaxy A
Ayıp durun çıksa servisle uğraşacaksın şu an tüketici hakem heyetine başvuru yapmak için hazırlanıyorum yarın ilgileneceğim bununla gerçekten asla almak istemiyorum telefonda bir sıkıntı olduğunu da düşünmüyorum ama tabletim eğri diyerek bana geri gönderildi hakkımı daha iyi yerlerde arayacağım alıyorsan da huwi al o daha iyi bana güven. Arkadaşlarımın telefonlarından bile daha hızlı bu telefon arkadaşlarım hepsi a50'nin üstünde modeller kullanıyor onlar WhatsApp'a girecekken ben mesajlaşıyorum çok hızlı bir telefon çok memnunum ki huwi ekosisteminde kurmaya başladım bilgisayarım akıllı saatim vb. Ama ev aletlerinde de samsung'u çok beğeniyorum Samsung mobil cihaz yapamıyor bence
0 Likes
ben006
Expert Level 5
Galaxy A
A73 A52s a33 a53 a72 a52 ilk ikisi cok iyi olmasa a33 alin
0 Likes
Apollo_457
Active Level 10
Galaxy A
Aklımda A33 vardı android 13 alacak cihazlardaydı
0 Likes
Galaxy A