cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Akıllı widget

(Topic created on: 05-24-2022 07:59 PM)
177 Views
TabS7ege
Active Level 8
Options
Galaxy A

Selamlar. A51 kullanıcısıyım. Android 12 ile iç içe geçebilen widget özelliği gelecek dendi ve cidden benim için en iyi yeniliklerden biri idi 12 güncellemesini için. Farklı bir başlatıcı kullanıyordum. Başlatıcıda bu özelliği kullanamazsın diye uyarı verdi ve sirf deneme amaçlı One Ui arayüzüne döndüm ama burada widget kısmında gözükmüyor bile. Tekrar launcher a döndüm ve yine gözüktü ama sadece one ui arayüzünde kullanılabilir diyor. Bir hata ile mi karşı karşıyayım yoksa yine basit bir kısıtlama mı yapılmış?

7 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Cihazı yeniden başlatıp denediniz mi? Olmuyorsa "one ui ana ekranı"nın verilerini silip tekrar deneyin. Eğer halen olmuyorsa bir cihazı sıfırlayın. Yazılımsal kaynaklı bir bug ortaya çıkmış olabilir.
Ve ek olarak hata raporu gönderin. Yeni güncellemeyi bekleyin. Cihazı en güncel sürüme güncelleyin.
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Hepsini yaptım ama a51 cihazi için bence verilmemiş özellik. Diğer A51 kullananlar yorum yazarsa anlayacağım
Solution
eknsmz
Active Level 3
Galaxy A
Bahsettiğiniz özelik a51 için verilmedi a52 için de verilmedi
budchirp
Active Level 7
Galaxy A
Sadece s serilerinde var diye biliyorum
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Merhaba, A52 kullanıyorum. Bu telefona da gelmemiş bulunmakta, bizim telefonlara kodlar ile kilitli, bildiğim kadar ile root ile açılabilir.
Berke_S9
Active Level 7
Galaxy A
Boyle basit seyleri kisitlayip pazarlama stratejisi yaptiklarini zannediyorlar ve bu durumdan herkesin hosnut olmadigini dusunuyorum.
TabS7ege
Active Level 8
Galaxy A
Bence de tam bir saçmalık 🤦. Hele hele başka launcher kullanınca gözükmesi, sanki sırf kısmak için basit şekilde kapatmışlar gibi. Büyük ihtimal yazılımın içinde var ama göremiyoruz.