cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Adaptör ve sarj kablosu ile alakalı

(Topic created on: 02-23-2024 12:09 AM)
259 Views
Bercin96
Active Level 1
Options
Galaxy A

merhaba ben samsung galaya a24 telefon aldım benim sormak istediğim soru tam olarak orijinal adaptör ve sarj kablosu ile ilgili ben Vodafone dan aldım ama bu sarj kabloları kutusundaki gibi neden bulunmuyor orijinalini kullanmak istiyorum öyle de aldım aslında ama sarj kablosu olarak neden orijinali satılmıyor onu merak ettim bide neden ayrı adaptör alıyoruz kutusunda niye olmuyor bu cihazların 

21 Comments
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Kablo orjinal var ama çok iyi bir yerden almanız gerek çakma ürün çok çünkü piyasa da adaptorde samsungun çevrecilik duyarlılığı için artık kutulara konmuyor
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Direk servisten yada samsung Shop tan almanız daha iyi kabloyu yada adaptörü
Bercin96
Active Level 1
Galaxy A
Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim sagolun öyle yapmaya çalışacağım bende telefonum için uzun ömürlü gitmesi için orijinalini kullanılmasından yanayim
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Rica ederim ama orjinal ile birebir aynı kalitede spigen mcdodo anker baceus gibi markalar da güvenlidir rahat olun o konuda
srdr77
Active Level 9
Galaxy A
Sen yenisin galiba.
Bercin96
Active Level 1
Galaxy A
Bana mı dediniz
0 Likes
srdr77
Active Level 9
Galaxy A
Evet Hiçmi takip etmiyorsunuz teknoloji alemini. Şarj adaptörü ilk iphone kutusundan kaldırdı. Sonrasında samsung, maliyetler ve şarj adaptörlerinin [(w)wat]gücü ve [ (Amp) amper] şiddeti artıkca. Artık aksesuar olmaktan çıktılar. Çünkü çok kaliteli ve güvenlikli üretmeleri gerekti onun için kutudan çıkartı. Maliyetler yükseldiği için. Buda bir politika ordanda para kazanıyorlar. Yapacak birşey yok.
Bercin96
Active Level 1
Galaxy A
Teknoloji alemini tabiki takip ediyorum maddi imkansızlıklari da biliyorum ama halkın da düşünülmesi taraftarıyım sadece herkes maddi gücü yok nasıl alabilsin ben bile uzun yıllar bekledim benim aldığım ilk telefon galaxy s3 miniydi 2014 yılı sonrasında tabi 3 yıl sonra kapandı Bi daha açılmadı galaxy s7 kullandım ama oda başkasına ait bir cihazdi format atıldı ve rootluydu kesinlikle çok sıkıntı yaşadım bu konuda şimdi yıllar sonra yeni bir cihaz alabildim yani demem o ki ben yıllardır samsung kullanıcısıyım zaten ama maddiyata göre de gitmek zorundayım ne yaşadığımı kısaca ben bilirim
Tolgaa94
Active Level 6
Galaxy A
Çok haklısınız sizi çok iyi anlıyorum ben gel gelelim bu forumdaki herkesin teknolojiyi yakından takip etme yada üst model kullanma gibi bir zorunluluğu da yok haklısınız tamamen siz