cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Acil

(Topic created on: 01-23-2023 07:55 PM)
29 Views
samsungg1
Active Level 3
Options
Galaxy A

image

Ekran bu şekilde bildirim paneli açılmıyor uçak modunu da devre dışı bırakamıyorum yardımcı olabilir misiniz?
16 Comments
galaxyxda
Active Level 6
Galaxy A
Sırf yorum yapmak için mi bunu yazdın haha, yanda güç tuşu var dostum iyi günler.
BurakTunç
Expert Level 5
Galaxy A
Benim cihazımda sadece güç tuşuyla yeniden başlatılmıyorda. Ses kapatma + güç tuşuyla o ekrana gönderiyor. Galaxy A52 ve Galaxy A51 arasında pek bir **bleep** yoktur herhalde.
galaxyxda
Active Level 6
Galaxy A
Ses açma ve kapama ve güç tuşu idi, özür dilerim senden. Bazı cihazla pc ye bağlanınca oluyor ama. Bazı cihazlarda direkt olarak pc ye bağlanmadan olabiliyor gardaşım. Fazla bir **bleep** yok o a51 ve a52 arasında büyük ihtimalle sende de aynı şekilde.
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Telefonu yeniden başlatın olmazsa yeniden yazılım yükleyin bu işlem daha sağlıklı ve telefonun sistemini yeniler hatalar gider
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

talk back  açıksa  her menüye  girmek için  2 ve 3 kez basman gerekiyor  bildirim panelini  iki parmağınla aşağıya çekebilirsin. dener misin ? 

0 Likes
samsungg1
Active Level 3
Galaxy A
Denedim ama bir türlü olmuyor telefonu sıfırlamıştım tekrar açmaya çalıştığım zaman bu durumla karşılaştım bilgisayara bağlayıp yazılım atsam durum düzelir mi?
0 Likes
Solution
TansuYaman
Active Level 8
Galaxy A

bunu çözemediysen  servise giderek yazılımı yeniden yükleyebilirler. kendiniz yaparsanız garanti dışına çıkabilir dikkatli olmanızda yarar var.