cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Acil yardım

(Topic created on: 08-08-2022 08:45 AM)
224 Views
müzikbağımlısı
Active Level 3
Options
Galaxy A

Telefonda neden kilit ekranında kapanma oluyor ayrıca dokuntigi bozuluyor gibi oluyor çabuk ekran kapanıyor sanki kapatma tuşuna 1 kez basmisim gibi 

8 Comments
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy A
Ayarlar/Kilit Ekran/Güvenli kilit ayarları bölümünden süreyi kontrol edebilir ve değiştirebilirsiniz.

Dokunmatik için Pil ve cihaz bakım/tanılama/Dokunmatik ekran testini gerçekleştirin. Sorun varsa servise götürmeniz gerekmektedir.
Galaxy A
Sure 30 saniye ama kilit ekranında süre daha kısa 5 saniyelik ve testi yaptım sorun yoktu
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy A
30 sn olan Ekran zaman aşımı, telefonunuz boştayken kilitlenecek süredir. Ekranda bildirimleri görmek için 5sn süre yeterli fakat siz bu süreyi yeterli görmüyorsanız arttırın.
Galaxy A
Bazen 2 saniye bile oluyor ve nerden degistiricem ayrıca 2 saniylellikken dokunmatik çalışmıyor şuan çalışıyor ama.
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy A
Ayarlar/Kilit Ekran/Güvenli kilit ayarları adımlarını takip edin.

Sorun olduğunu düşünüyorsanız cihazınızı tüm ayarları sıfırla seçeneği ile sıfırlamayı(kişisel verileriniz silinmez) deneyin yada uzaktan destek ile kontrol edilmesini sağlayın
MrET_A51
Active Level 5
Galaxy A
Gelişmiş özellikler/hareket ve işaretler/uyandırmak için kaldırın.Bunu kapatın aynı sorun bencede vardı kapattım düzeldi.
mehmetakdag
Active Level 9
Galaxy A
Jiroskop, ivmeölçer ve yakınlık sensörü gibi birden çok sensör kullanılıyor. Eğer ki donanımsal bir sorun varsa üstünü örtmüş gibi oluyorsunuz. Cihazınızın tüm testlerini yapmak/yaptırmak daha sağlıklı.
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba melek60,

Durumun, uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. Uzaktan erişim işlemi için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD