cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

AYIPLI cihaz satmak nedirsamsung sorarım sana

(Topic created on: 03-18-2020 11:05 PM)
309 Views
SebastianInsane
Active Level 1
Options
Galaxy A

Telefonu hard format ile reset attigim halde takılıyor dönüyor yavaşlıyor  güvenli.mod ile resetleme sıfırlama formatlama yaptığım halde donan yavaşlayan telefon sattığınız için size tsk ederim tüketici mahkemesine ZATEN gerekli kanıtları sundum inşallah beni madur etmeyeceklerine inanıyorum 30 gün cevap bekleme hakkınız varmış bende sıkıntı değil beklerim nisanda aldiğimda paramı bende sizi ifşa etmekten çekinmeyeceğim donanımhaberde dont worry im all to time happy.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SebastianInsane,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
12 Comments
lucifers1
Active Level 6
Galaxy A
modeli nedir
0 Likes
Galaxy A
a50
0 Likes
lucifers1
Active Level 6
Galaxy A
haklisiniz hakkınızı savunun
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SebastianInsane,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Ürün sorununu çözümlememiz için kullanıcı adınız ile birlikte bize Mail kanalımızdan ulaşmanızı rica ederiz.

https://www.samsung.com/tr/support/email/

Teşekkürler.
MOD

0 Likes
Galaxy A
amaç ne ulaşsa ne olacakki cihaz 3 ayda sorun çıkardı 2 kez serviste birsey yok diyerekten beni oyalayıp gecistirdiler birde utanmadan git tüketici mahkemesine ver diyor bana oradaki personel şaka gibi
0 Likes
Galaxy A
şarj modülü cihazı değiştirildi aynı cihazdan 2 tane var 2sinide aynı şekilde test ediyorum bennkm. cihaz sorun çıkarıyor servisi. müşteri hizmetlerini arıyorum yok yardımcı olan böyle müşterisini mazur eden bir firma daha görmedim zaten ilgi sıfır yardımcı okunmuyor olan bizim 24oo TL ye oldu. 😡
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Bendede 2 defa böyle hatalı cihaz denk geldi. İlk cihazım s4 mini idi tüketici haklarına verdim cihazı a3 2015 gönderdiler. Bende 1 yıl sonra cihazı satıp a3 2016 aldım ama ondada pil sorunu çıktı and.7 güncellemesinden sonra onuda tüketici hakem heyetine verdim onun yerinede şu an aktif olarak kullandığım a3 2017 yi gönderdiler kısacası samsung ayıplı mallarını geri telafi ediyor
Galaxy A
kamera tuşuna basıp whatsappda geri tuşuna basıyorum hocam çıt, çıt ses geliyor anlamadığım cihaza bağlıyorlar okadar birsey yok diyorlarda ben kullanınca neden böyle saçma sapan haraketler yapar bu cihaz birde sıfır alındı samsung mağazasından tövbe tövbe aylardır kafayı yedim oyun oynamiyorum bile madur olduk evde 3kisi vefat etti sağlık sorunlarım var şimdi parada yok cihazsiz kaldım kronoda veryansıni var birde hiç ise girilmez artık sezon kapalı antalyada pinek mod bekle dur müşteri servisi arayınca bari adama yardımcı olmak için birseyler yapsalar içim yanmayacak inşallah madur etmez beni tüketici hakem heyeti
0 Likes
ygtylc
Active Level 7
Galaxy A
o ses diyafram sesi o sorun değil o çıt çıt sesi hatta sallarsanız da o sesi duyarsınız.
0 Likes