cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ARAMA & KONUŞMA ESNASINDA (SORUN) A10

(Topic created on: 07-21-2020 12:02 AM)
275 Views
Cebrail
Expert Level 5
Options
Galaxy A

Öncelikle Cümleten Herkese Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar. :)

ÖNCELİKLE RESİM ÖRNEKTİR. Google Görsellerden alınmıştır. Anlaşılsın diye aldım.

Arkadaşlar başlıkta olduğu gibi arama konuşma esnasında sorun yaşıyorum. Sorunum ise arkadaşlar birisiyle konuşurken kulağımıza tutarız hepimizin bildiği gibi kulağıma tutarak konuşurken bir bakmışım konuştuğum kişi bir an bekletmeye alınmış, sonra düzeltiyorum tekrardan konuşmaya devam ediyorum. Mesajlara girilmiş konuşurken. BIR bakmışım konuşma ekranında bilmediğim yere girilmiş konuşma ekranı ile ilgili.  Bu sorunu nasıl çözerim yardımcı olabilir misiniz?😓😐🤔  Inanın benim için önemli. Bunları kulağımda iken normal konuşurken oluyor. Nasıl çözerim neden böyle oluyor kulağımda iken farklı yerlere giriyor ? Veya bekletmeye aliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. 🤔😑

Şimdiden Çok Teşekkür Ederim Sağ Olun. :)

image

28 Comments
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkür Ederim Sağ olasın.. :) En geçerli çözüm güç tuşuyla kapatarak çözülme. Kapalıyken konuşma. :)
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Boltcum en aşağıda, @ErtugrulRK'nin dediği özellik bizde var mı? Acaba?
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Katılan Herkese yardım eden herkese @EmreT , @ErtugrulRK , @Alfatürk , @BoltA10 , @craftyA71 Teşekkür Ediyorum. Çözüm kabul ettim. Sağ olun. ❤🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
rica ederim kardeşim ne demek ☺
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
off yaa keşke olsaydı . :( önemli özelliği nasıl koymazlar. :( Bu arada burada en son yazdığım yazıyı gördün mü?
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Sence koyarlar mı? Koyma şansı var mı? Son olarak sana göre tahminin olarak soruyorum. Sana göre ilerde güncelleme ile veya Android 11 ile koyarlar mı? :)
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Lâkin tek soru mu cevapladın. :) Gelebilir veya gelemez demedim. Sana göre güncelleme ile gelir mi? Tahminini soruyorum. 😂😂
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Bu arada halen öğün yaptığım ile aynı yorumlar en yeni kullanıyorum. :) Alıştım..:)
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Galaxy A
Yani 1 özellik yok diye problem olcak değil yaa. 😄 😄 😄 Güldürdün. 😄 Bana göre de gelmez. Samsung ne zaman getirmiş ki getirsin. 😄
0 Likes