cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ANDROİD 13 SONRASI RAM KULLANIMI FAZLALAŞTI

(Topic created on: 12-29-2022 09:04 PM)
288 Views
SAMET-A23
Active Level 9
Options
Galaxy A

Cihaz A23
image

image

image

Temizliyorum ama boş ram 1.2 oluyor ram kullanımına giriyorum birşey yok 3 4 uygulama oluyor ilk başta ama onu. Dışında ramı birşey tüketiyor böyle değildi durduk yere 2.5 oluyor sürekli.
Cihaz: A23

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SametA23,

Durumu incelememiz için Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, aşağıdaki linkte yer alan adımları takip ederek, hata raporu gönderebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-to-use-the-samsung-members-app/

Teşekkürler.
MOD​

View solution in context

0 Likes
10 Comments
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Şuan sadece members açık arkada ve böyle tüm uygulamalar derin uykuda bazıları devredışı niye böyle yapıyorkiScreenshot_20221229_210534_Device care.jpgScreenshot_20221229_210533_Device care.jpgScreenshot_20221229_210531_Device care.jpg
0 Likes
Galaxy A
4 gb ram artik yeterli degil
0 Likes
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Ram yiyen sistem uygulamarını devre dışı bıraksam olanları yanş azalrımı rahatlarmı tel
0 Likes
Galaxy A
uyglamarı derin uyku moduna alin,gelistirici seceneklerinden ara planda işlem yok yapin.
Galaxy A
Ram plus kapatirsan fazla ram hafizasi daralmiyor biraz daha düşük oluyor
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Kapatayım o zaman
Galaxy A
Bence kapat ben a52s kullaniyorum 8gb den 4.3gb aşağı ram düşmüyordu kapatinca 3.7gb düştü yukarı çıkmıyordu
SAMET-A23
Active Level 9
Galaxy A
Bendede 2.5 2.6 lardan 2.2 2.3e düştü
Galaxy A
2.5 normal,daha da artıyorsa sorun var.
0 Likes