cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

ANDROİD 10 GÜNCELLEMESİ (A70)

(Topic created on: 04-19-2020 02:56 PM)
475 Views
SUPERMANTR
Active Level 5
Options
Galaxy A

İKİ HAFTA ÖNCE BEN GÜNCELLEME ALDIM YÜKLEDİM. 9 SÜRÜMÜ 10 OLDU. SORUM ŞU :GÜNCELLEME GERİ ÇEKİLDİ  1MAYIS 1 HAZİRAN ARASINA SAMSUNG TARAFINDAN. ANDROİD 9 İKEN YAPMAYAN AŞIRI ISINMA VE OYUNDAN ATMA EKRAN KARARMASI ANDROİD 10 DA YAPTI NE YAPACAĞIM??? BİLEN VARMI? 

0 Likes

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
user0000011111
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba SUPERMANTR,

Ben Bordo, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Bu durumun, Samsung yetkili servis merkezimiz tarafından kontrol edilmesi gerekir. Size yardımcı olabilmemiz için 4447711 Samsung çağrı merkezi numarasından veya aşağıda bulunan link üzerinden bize daima ulaşıp, Canlı Destek yolu ile servis süreçleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
15 Comments
Mustafa70
Active Level 4
Galaxy A
samsung hata raporu gönder
telefonu sıfırlayın oda çözüm değilse gelecek olan güncellemeyi beklemek
SUPERMANTR
Active Level 5
Galaxy A
hata raporu çoktan yolladım. sıfırlamada hikaye. samsungu aradım uzaktan yardım oda traşa bagladı. son servise götürücem 2 aylık telefonu 🤨
Mustafa70
Active Level 4
Galaxy A
bende aynı sını yaptım şuab kullanacak başka telefonum yok yoksa bende gönderecktim
SUPERMANTR
Active Level 5
Galaxy A
göndermeye gerek yokmuş en yakın samsung yetkili servisine götir 1 saat içinde bakıyorlarmış program atıyolarmış samsungu aradım söyledi..başka yolu varmı diye sordum buradan!
0 Likes
Mustafa70
Active Level 4
Galaxy A
bulunduğum yerde yetkili servis yok
SUPERMANTR
Active Level 5
Galaxy A
en yakın zamanda gidicem buradan sana ne olduğunu yazarım gardaş!
0 Likes
Mustafa70
Active Level 4
Galaxy A
bekliyorum
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
merak etme samsung en yakin zamanda android 10 yukleyen a70 lere 400-500 mb lik düzeltme güncellemesi verecektir
SUPERMANTR
Active Level 5
Galaxy A
gitmiyim mi servise?