cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A9

(Topic created on: 03-20-2023 07:19 PM)
Selin06
Active Level 1
Options
Galaxy A

Samsung galaxy a9 a ne zaman güncelleme gelir acaba bide ahizemden az ses geliyor nasıl bakabilirim

8 Comments
uhumitau
Active Level 3
Galaxy A
Maalesef cihaz çok eski, güncelleme desteği kesilmiş olabilir. En son ne zaman güncelleme yaptınız?
Selin06
Active Level 1
Galaxy A
13 ekim 2022 de
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba selin ,

Galaxy A9 cihazına yakın bir zamanda güncelleme yok gibi
Selin06
Active Level 1
Galaxy A
Ne zaman olur peki
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Çok önemli bir sorun olmadığı sürece cihaza güncelleme gelemeyecek çünkü güncelleme programından çıkarıldı
Selin06
Active Level 1
Galaxy A
Peki ahizemden az ses geliyor bunu nasıl düzeltebilirim
M12_Note_4
Expert Level 5
Galaxy A
cihazı sıfırlayın eger düzelmezse Detaylı bilgi almak için Samsung Müşteri hizmetlerini arayıp destek alın veya uzaktan erişim talebi oluşturun. 4447711
Solution
Manavgat
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba Selin06,

 

Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik göstermektedir. Bu testlerden başarılı sonuç alınamadığı takdirde, güncellemeler ertelenmekte ya da iptal edilebilmektedir. Cihazlarımız için kontroller devam ettiğinden tarih bilgisi tarafımızda mevcut değildir.

 

Ahize durumu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Destek > Tanılama > Hoparlör bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa cihazda sıfırlama işlemi deneyebilirsiniz. İşlem için cihazın dahili h​afızasında bulunan rehber, resim, müzik, video vb. önemli dosya​larınızı yedek aldıktan sonra cihazdan, sim kart ve hafıza kartını çıkartınız. Daha sonra; Ayarlar > Genel Yönetim > Sıfırla > Fabrika Ayarlarına Sıfırla diyerek cihazınızı, fabrika ayarlarına geri döndürebilirsiniz. Yedekleme ve sıfırlama işlemini denemenize rağmen aynı durum devam ediyorsa, cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;
1. Verilerinizi Microsoft OneDrive'a yedekleyebilirsiniz. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç nokta > OneDrive ile bağlan > Koşulları kabul edip bağlan > Hesapları Bağla > Mevcut Hotmail hesabı ve şifresini girin > Kabul et > Hesaplar Bağlanıyor yazısı gelecektir. İleri ögesine dokunduktan sonra kurulum işlemleri tamamlanmış olacaktır.
2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.


https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes