cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A9 Plus nasıl bi tablet

(Topic created on: a month ago)
157 Views
dadasA34
Active Level 7
Options
Galaxy A
Uygun fiyata bir tablet almak istiyorum uzun yıllardır samsung kullanıyorum aslında farklılık olsun diyr honor veya huawei alcaktım işlemcileri çok iyi gelmedi .A9 Plus kullananlar memnun mu sdg695 verimli bir işlemci diyorlar şaejı uzun gidiyormu .(alırsam oyun oynamıcam )

5 Solutions

Accepted Solutions
Solution
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
7040 mAh batarya yeter diye düşünüyorum kişisel kullanım da ek olarak geçen günler de 6.1 güncellemesi de almış vaziyette.

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A9 plus al tavsiye ederim işlemcisi gerçekten verimli çok uzun batarya süreleri alırsın

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Fiyatına göre gerçekten kaliteli bir cihaz kardeşim pişman olmazsın tavsiye ederim. 😊👍

View solution in context

Solution
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Hayır dert etmene gerek yok kutudan zaten kablosu çıkacak sadece tabletin bende belirttiğin tablet modelini evde telefon için mevcut olan orjinal adaptör ile şarj ediyorum.

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Galaxy A
Güzel cihaz.
Tavsiye ederim 👌

View solution in context

9 Comments
Solution
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
7040 mAh batarya yeter diye düşünüyorum kişisel kullanım da ek olarak geçen günler de 6.1 güncellemesi de almış vaziyette.
dadasA34
Active Level 7
Galaxy A
Bende a34 var 25w la şarj etsem sıkıntı olmaz umarım teşekkür ederim
Solution
kullaniciii
Active Level 10
Galaxy A
Hayır dert etmene gerek yok kutudan zaten kablosu çıkacak sadece tabletin bende belirttiğin tablet modelini evde telefon için mevcut olan orjinal adaptör ile şarj ediyorum.
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
A9 plus al tavsiye ederim işlemcisi gerçekten verimli çok uzun batarya süreleri alırsın
dadasA34
Active Level 7
Galaxy A
Yt den video izlicem sadece 60hz de fln kullansam bana yeter her türlü teşekkğr ederim
Solution
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
Fiyatına göre gerçekten kaliteli bir cihaz kardeşim pişman olmazsın tavsiye ederim. 😊👍
dadasA34
Active Level 7
Galaxy A
😊👑
Anonymous
Not applicable
Galaxy A
😊👍🫡
0 Likes
Solution
Sisyphe
Expert Level 5