cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A80 servise gönderdim

(Topic created on: 06-09-2020 05:37 PM)
208 Views
TürkAyTheMühendis
Active Level 6
Options
Galaxy A

Eveeett , A80'i pardooon MegaTron'u servise gönderdim Ankaraya ve tam 1 haftada hallolmuş . Kameram gürültülü çıkıyordu ahize falan fistan bahsetmiştim daha önce . Hallolmuş gibi duruyor canavar .. Yokluğunda bir hafta Lg g4 kullandım , Canavarı geri elime alınca bi garipsedim 6.7 inç baya büyük geldi bir an gözüme ..Şimdi normalde de büyük ki derseniz haklısınız 😄 Tavsiye ederiiimm . Bazen sevmek için kamerasını çıkartıyorum .d Canavarla yola devam 😷💪🏻

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TürkAy,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle tekrar bir sorun yaşamamanızı isteriz ve güle güle kullanmanızı dileriz. :gülen_gözlerle_sırıtan_yüz_ifadesi:

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

5 Comments
s20fe20021
Active Level 4
Galaxy A
okadar ağır telefonun neyini seviyorsun **bleep**
0 Likes
Galaxy A
Ağırlığa alışır elin zamanla artık çoğu yeni nesil telefon 200 gr üstü olucak 6.7 inçlik ve ağırlık merkezinin kamera kısmına doğru olduğu bir telefon . Kullananlar beni anlayacaktır bu konuda :)
0 Likes
s20fe20021
Active Level 4
Galaxy A
ağırlık merkezinin kamera kısmı olduğu için sıkıntı zaten😨
0 Likes
Galaxy A
ona göre tutuş açısı ile tutarsan hiçbir sıkıntı yaşamazsın
0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba TürkAy,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle tekrar bir sorun yaşamamanızı isteriz ve güle güle kullanmanızı dileriz. :gülen_gözlerle_sırıtan_yüz_ifadesi:

Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD