cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

A80 parmak izi sorunu

(Topic created on: 09-23-2020 12:17 PM)
437 Views
TürkAyTheMühendis
Active Level 6
Options
Galaxy A

Arkadaşlar az önce ekran koruyucumu yeniledim , parmak izimi tanımamaya başladı neyse dedim baştan parmak izi okutayım , bu seferde  parmak iziniz kaydedilemedi diyor .. Ne yapmalıyım gidip baştan sağlam bi ekran koruyucu falan mı taktırmam lazım

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Eğer okumada sıkıntı yaşıyorsan hata veriyorsa bir daha dene ve her seferinde yavaş yavaş dene parmak izini yada kardeşim

Sana çok masraf olmuyorsa ekran koruyucu çıkarıp parmak izini tanıtıp sonradan sana tavsiyem nano cam almanı tavsiye ederim bende A50 kullanıyorum ve parmak izinde ekranda nano cam kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı

View solution in context

5 Comments
Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba kardeşim

Eğer okumada sıkıntı yaşıyorsan hata veriyorsa bir daha dene ve her seferinde yavaş yavaş dene parmak izini yada kardeşim

Sana çok masraf olmuyorsa ekran koruyucu çıkarıp parmak izini tanıtıp sonradan sana tavsiyem nano cam almanı tavsiye ederim bende A50 kullanıyorum ve parmak izinde ekranda nano cam kullanıyorum hiçbir sıkıntı yaratmadı
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
Merhaba

aldığınız ekran koruyucu Muhtemelen ekrandan Parmak izine desteklemiyor olabilir size tavsiyem ekrandan parmak izini destekleyen bir ekran koruyucu taktırma nız
ÆX51
Expert Level 5
Galaxy A
ekran koruyucuyu aldığınız yerde ekran altı parmak izi destekliyor mu diye bir sorun sonra taktırın
Topraks9plus
Expert Level 5
Galaxy A
aldığınız koruyucu orjinal samsung olmadığı için parmak izinde sıkinti yaratır.
jelatin alirken parmak izini destekleyecek jelatin alirsaniz daha faydali olur
Galaxy A

gittim taktırdım 100 lira verip orjinal nano koruyucu , 😂 neyse gözüm gibi baktığım telefon olsun artık o kadar da ...