cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

A73

(Topic created on: 02-06-2023 10:13 PM)
176 Views
Alpsln
Expert Level 3
Options
Galaxy A

Genis aci kameradan ana kameraya gecerken zoom yaparak yumusak bir sekilde degil direkt olarak ana kameraya geciyor. Genis aci lensle hafif zoom yaparak gecse daha iyi olur.

image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperAlpaslan,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
9 Comments
Galaxy A
Bunu çok aradim olmuyordu xdadan google kamera indirirsen öyle zoomluyor
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Neyi cok aradiniz anlayamadim
0 Likes
Galaxy A
Geniş açı kamerda zoom yapmayı
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
A72 de vardı o zoom olayı A73 de nasıl yok anlamadım
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Bende baktim da klasik samsung bisey ekliyor baska bisey kaldiriyor mesela telephoto lenste yok 😀
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Evet ya. Zaten bu makro ve portre kameralarının masraftan başka bir şey olduğunu düşünmüyorum kimse kullanmıyor aşırı gereksiz ve kalitesiz oluyorlar zaten. Genellikle portre kamerası olmayan telefonlar daha iyi portreler çekiyor yazılımla halledilebilir bir şey bu. Ama telefoto lens aşırı önemli bana göre 2x olsa da koyması lazım
0 Likes
Alpsln
Expert Level 3
Galaxy A
Bana gore 3 kamera olmali makroyu ana kamera ile halletmeli ve evet telephoto lens onemli ayrica genis aci lenslerde 60 fps olmali o kadar para oduyoruz sonucta bir de kablosuz sarj olsa tadindan yenmez
0 Likes
salihz
Expert Level 1
Galaxy A
Kral işte bu dediklerin pahalı modellerde mevcut 😅 benim demek istediğim o 2 kamerayı kaldırıp bir tane telefoto koysun yeter. A72'de mis gibi yapnışlar işte makroyu da çıkarsın bi işe yaradığı yok. hem tasarruf etmiş olur şirket. bir modelden 1 milyon sattığını düşün makro kameranın da 2 dolar olduğunu düşün her telefondan 2 dolar kar edersen 2 milyon dolar olur 😅
0 Likes
Solution
Bakırçay
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba AlperAlpaslan,

Bu görüş ve önerilerinizi bize bildirdiğiniz için teşekkürler. Sizlerden gelen talepleri, her zaman değerlendirmekteyiz ve ilgili birimlere iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD

0 Likes