cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

#A73

(Topic created on: 06-23-2022 09:57 PM)
382 Views
ChefMustafa
Active Level 3
Options
Galaxy A
Herkese Merhabalar yaklaşık 8 aydır A71 den yaşadığım kamera problemini sonunda Samsunga anlatabildim. Ve 2. Defada da olsa değişim talebimi onayladilar ve A73 256 GB ile değişimi gerçekleştirdiler. Her konuda yardımcı olan Kvk Şişli teknik Servis Müdürü Tolga Beye ve Samsung çözüm ekibinde görev yapan Mesaisi bitse dahi arayan Fatma Hanıma Çok teşekkürlerimi iletmek isterim. 
image

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ChefMustafa,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

9 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Galaxy A
Hayırlı olsun kardeşim A73 cihazınız ,güzel haber bence
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Bir ücret ödediniz mi?
ChefMustafa
Active Level 3
Galaxy A
Hayır sadece izinli günlerimde ekstra mesai yaptım :)
ILoveCats_
Expert Level 5
Galaxy A
Teşekkürler yorum için 🙂
Hayırlı olsun bu arada 🙂
KULLANICI324
Active Level 9
Galaxy A
Sizde mi Şişli kvk serviste mi değişim aldınız hayırlı olsun o servis çok iyi teknisyenleri ayrı güzel sürekli bilgi veriyorlar bende bugün gittim telefona Android 12 gelince tekrar gidicem 12 sürmüne incelemeye alacaklar benim cihazın kitlenme durumu olabileceği için çok iyi servis her daim gidilir oraya😊😊
A11ümıt
Active Level 10
Galaxy A
Tam neresinde bende oraya gideyim
Galaxy A
Kanka İstanbul Şişli kvk Samsung servis fulya sokakta olan
SOUND18
Active Level 6
Galaxy A
Hayırlı olsun inşallah
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Galaxy A

Merhaba ChefMustafa,

Öncelikle ilginiz ve yazmış olduğunuz güzel ifadeler için çok teşekkür ederiz. Sizlerden gelen görüş ve yorumlar, bizim için her zaman çok değerlidir. Tüm çabamız, memnuniyetinizin artarak devam etmesi içindir. Sizleri her zaman aramızda görmekten, son derece mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz. İyi günler dileriz.

Teşekkürler.
MOD